Jaký je ideální dopravní prostředek do města? Přece koloběžka!

Nebaví vás jezdit do práce či do školy hromadnou dopravou a cesta pěšky vám zabere neúměrné množství času? Zároveň ale nemáte kde zaparkovat automobil? Řešením je koloběžka.

Proč si pořídit koloběžku, i když už jste dávno odrostli dětským střevíčkům?

Dostanete se, kam budete chtít

Na koloběžce projedete i uzoučkou uličku. Narazíte-li na schody, snadno ji přes ně přenesete. Navíc se s koloběžkou můžete vydat i na cyklostezku.

Žádné problémy s parkováním

Koloběžka je relativně malá a skladná. Snadno ji donesete domů i v případě, že bydlíte ve vyšším patře domu bez výtahu. A uskladníte ji na menší ploše než jízdní kolo. V práci ji můžete zaparkovat u stojanu, případně třeba i v kanceláři. A pokud si pořídíte některou ze skládacích koloběžek, vejde se i do větší tašky.

Koloběžky jsou zábavné a in

S kolobežkou si spoustu legrace užijí jak děti, tak i dospělí. Můžete na ní vyrážet na krátké projížďky i dlouhé výlety. A když pořídíte koloběžky pro celou rodinu, máte o skvělý program na volné dny postaráno.

Na koloběžce můžete být dokonale elegantní

Koloběžka vám bude slušet i k elegantním šatům, kostýmu nebo k obleku. Vážně! Cestou do práce či na obchodní schůzku na ní budete vypadat přinejmenším stejně elegantně jako na městském kole pro dokonalé dámy a gentlemany.

Nebaví vás odrážení? Elektrokoloběžka je pro vás jako stvořená

Elektrokoloběžka umožňuje přepravu bez námahy. Nezapotíte se a kdykoli ji snadno nabijete ze zásuvky. A pokud vám přece jen na cestě dojde baterie, můžete se odrážet.

Koloběžka šetří životní prostředí

Klasické koloběžky jako dopravní prostředek jsou maximálně ekologické. A i v případě, kdy se rozhodnete pro elektrokoloběžku, zatížíte přírodu mnohem méně, než kdybyste se přepravovali autem nebo na motorce.