Nemáte hlídání pro své děti? My ano!

Každá máma (ale i táta) vám potvrdí, že s malými dětmi to nebývá vždy snadné. Obzvláště, když rodiče svazují i povinnosti za hranicemi jejich domácnosti. Nemají-li vyřešené hlídání, mohou se potýkat s vážnými problémy. My však pro ně máme řešení!

Ne každé rodině byl dopřán luxus v podobě rodičů a prarodičů, kteří nejenže žijí poblíž, ale kteří jsou především ochotni břemeno v podobě hlídání svých vnoučátek vzít na svá ramena. Hlídání dětí totiž není jen tak. Malá dítka bývají sice roztomilá, ale také hlučná a mnohdy i náročná – na psychiku i fyzickou kondici. A ne každý prarodič péči o ně zvládá. A neopomeňme ani riziko současné koronavirové pandemie, v jejímž rámci zdravotníci a hygienici hlídání dětí jejich prarodiči výrazně nedoporučují. Takže co s tím?

Dopřejte svému dítěti profesionální chůvu

Co mají rodiče dělat, když je z domu odvolají naléhavé pracovní či jiné povinnosti a oni nemají nikoho, kdy by se jejich capartů ujal? Přestaňte obvolávat kamarádky a obíhat sousedky, které mají svých starostí nad hlavu, a svěřte svá dítka profesionálním chůvám. Zprostředkuje vám je třeba prestižní agentura Slunečnice.

Chůvu si můžete nezávazně vyzkoušet!

Hlavní předností agentury Slunečnice je, že zaměstnává skutečné profesionálky, zkušené a především prověřené chůvy, které si navíc máte možnost na jeden den zdarma vyzkoušet. Na výběr máte hlídání jednorázové i pravidelné, a to na místě, kde jej potřebujete, a je jedno, jestli to je u vás doma, nebo třeba v hotelu. Součástí služeb samozřejmě jsou i doprovody do školy, školky, na kroužky stejně jako sportovní i kulturní akce. Ve Slunečnici se zkrátka o vaše dítko postarají.

Hlídání dětí i úklid domácnosti

Ceny za hlídání dětí se u pravidelného hlídání pohybují okolo 170 korun za hodinu. O zhruba dvacet korun více vás pak vyjde hlídání jednorázové. Kompletní ceník každopádně najdete přímo na stránkách agentury (agslunecnice.cz), která společně s hlídáním nabízí i jednorázový či pravidelný úklid domácností. Tak můžete zabít dvě mouchy jednou ranou. Spolu s vašimi dětmi bude postaráno o vaši domácnost. Sen každé ženy se stává realitou. Respektive tomu tak může být!