Nezavírejte před problémy oči. Znamení signalizující nevyhnutelný konec vztahu

Rozejít se s někým, na kom nám záleží, je nesmírně těžké. Co když ale cítíte, že už váš vztah nikam nevede? Přetrhnutí pout je velmi bolestivé a odhodlat se k takovému kroku stojí hodně úsilí. Příliš dlouhé váhání vás může upoutat v nefunkčním vztahu nadobro.

Cítíte, že před partnerem nejste sami sebou

Občas se stává, že se před partnerem necítíme dostatečně příjemně na to, abychom se chovaly přirozeně. Mnoho žen se kvůli partnerovi jinak obléká, jinak mluví a bohužel se i jinak chová, než například před svými přáteli a rodinou. To rozhodně není zdravé. V každém vztahu je důležitá upřímnost a otevřenost. Pokud vás partner nemiluje takovou, jaká doopravdy jste, vezměte nohy na ramena a odejděte. Manipulátoři jsou také experty na snižování sebevědomí. Dokážou vás přesvědčit o tom, že nestojíte za nic.

Nejste pro něj prioritou

Říká, že vás miluje, ale když dojde na lámání chleba, odsune vás na druhou kolej? Pokud váš vysněný partner ruší vaše schůzky a dává přednost všem ostatním před vámi, nejspíš to nebude ten pravý. Samozřejmě ale vždy musíte být rozumný, osobní volnost je také potřeba. Pokud partnera potřebujete, měl by být nablízku. Na dobrého partnera by mělo být spolehnutí. Měl by dodržet, co slíbil a nezrazovat vaši důvěru. Pokud už vám muž vícekrát lhal, bude se to stále opakovat.

Neposlouchá vás

Ženy toho někdy namluví zbytečně moc. Občas se nemohou divit, když muži na chvíli „vypnou“ a jsou myšlenkami jinde. Pokud vás ale něco trápí, potřebujete poradit nebo pomoci vyřešit problém, musí vás muž vyslechnout.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Powerofpositivity.com