Novorozené miminko zažilo od domácího mazlíčka nečekané uvítání. Pohotoví rodiče natočili rozkošnou situaci na video

Pokud máte domácí zvíře, tak víte, že je pro něj poměrně stresující, vystavit jej situaci, kterou ještě nezná. Pokud do vaší domácnosti přibude nový člen, navíc takový, který vydává podivné zvuky, nepohybuje se a kolem kterého se náhle musí začít točit celý svět, je jasné, že se to na psychice zvířat musí projevit. A obvykle to má dva konce: zvířecí mazlíček nového člena přijme, nebo naopak ne. Pokud proti němu podniká útoky a nepřátelské akce, je asi jasné, že v rodině zůstat nemůže. Miminko má zkrátka a dobře bohužel přednost.

Příběh malé korely

Obdobný příběh se stal v rodině, kde dosud žila korela. Když si rodina poprvé přivezla domů svého novorozence, nevěděla, jak jej korela přijme. I když se může zdát, že se jedná jen o „ptáka“, pro rodinu byla korela důležitou součástí života. A proto doufali, že setkání s jejich novopečeným miminkem bude co možná nejlepší. To, co korela udělala, ale všem vyrazilo dech. Nikdo její reakci ani v nejmenším nečekal.

Nejlepší přítel člověka

Dítě položili na deku, aby se sžilo s novým prostředím. Nedlouho poté k němu přiletěla korela. Byla zvědavá na nového člena rodiny. Rodiče natočili video, jak se oba dva jejich mazlíčci setkali. To, co zachytili, se stalo hitem na internetu! Přijetí miminka korelou bylo totiž velmi dojemné a vřelé. Papoušek, aby dítě přivítal do rodiny, začne nádherně zpívat. Píská dětskou melodii, kterou je dítě doslova omráčeno. A tak vzniká přátelství mezi zvířetem a člověkem.

Co na to dítě?

Dítě se začne rozhlížet a je naprosto ztracené v melodii. Dřívější napětí z něj mizí a dítě se zcela viditelně uvolňuje. Tito rodiče se mohou považovat za šťastné: našli prostředek, jak uklidnit své dítě, což je u takto malých dětí poměrně důležitý faktor. Bohužel i ptáček je živé zvíře, a tak nezbývá než doufat, že se rozezpívá vždy v potřebný okamžik.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Ohmymag.co.uk