Pochopte zákon přitažlivosti a naplňte svůj život pohodou a úspěchem. Osvojit byste si měli tři věci základní věci

Nezáleží na tom, jestli si to přiznáte nebo ne, ale každý z nás vnáší do svého života pozitivní a negativní vlivy. A jen my jsme za to zodpovědní. Zákonu přitažlivosti lze porozumět, když si uvědomíme, že k sobě přitahujeme podobné jedince, věci a situace. Věci, na které se soustředíte, mohou mít velký vliv na to, co se vám stane a jaký bude váš život. Obklopíte-li se negativními myšlenkami, lidmi a situacemi, bude váš život jednoduše plný negativity. Dobrou zprávou je, že to můžete ovlivnit. Nebude to jistě jednoduché a budete to vyžadovat čas, ale dokážete to.

Stejně to funguje i naopak

Zákon přitažlivosti nás povzbuzuje, abychom si užívali svobody a převzali kontrolu nad svou přítomností i budoucností. Sami se musíte rozhodnout, jaká bude a zda bude váš život plný pozitivních lidí a myšlenek, anebo jestli se budete utápět v negativitě. Mnoho lidí si myslí, že záleží na jejich okolí, ale ve skutečnosti to vždy začíná u vás samotných. Pokud změníte své myšlenky, může se vám změnit celý život.

Vytvořte nová spojení

Nová spojení se v mozku vytvářejí znalostmi, informacemi, filozofií a studiem. Vždy, když se něco nového naučíte, váš mozek vytvoří nové neurologické spojení, které informaci udrží v paměti. Podobně funguje i zákon přitažlivosti. Zkuste meditovat každý den po dobu dvou týdnů a soustřeďte se na pozitivní myšlenky. Mozek tyto myšlenky zaregistruje a zafixuje do vašeho podvědomí. Díky tomu můžete ovlivnit to, kým se stanete v budoucnosti. Zdá se to velmi jednoduché, ale meditace je tvrdá práce. Využít k ní můžete i videa nebo aplikace, které vám pomohou.

Přepněte svůj mozek na pozitivní myšlenky

I tato rada zní velmi jednoduše, ale ve skutečnosti jde o složitou záležitost. Myslete na to, že každá pozitivní nebo negativní myšlenka spouští v těle jinou reakci. Čím déle myšlenku držíte, tím je pravděpodobnější, že zůstane v mozku. Soustředěním na pozitivní myšlenky můžete postupně změnit své myšlení a stát se mnohem veselejším a pozitivnějším člověkem. Dovolte dobrým myšlenkám, aby pronikly do vašeho mozku a tím i do vašeho života. Uvidíte, že se vám bude žít mnohem lépe.

Nechte tělo sloužit vaší mysli

Většinu času mysl slouží tělu. Postupně začnete myslet podle toho, jaké máte pocity. Pokud se cítíte negativně, myslíte negativně. Podaří-li se vám tento cyklus přerušit, můžete se stát vědomou bytostí a dovolit pozitivním myšlenkám ovládat způsob, jak se cítí vaše tělo. Navzdory tomu, jak se vaše tělo cítí, můžete posilovat svou mysl. Používejte efektivně své pozitivní myšlenky. Vaše tělo vám zaručeně poděkuje. Možná to bude chvilku trvat, ale nakonec můžete převzít kontrolu nad svým životem, pocity i myšlenkami.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Thespiritscience.net