Retrívr chránil svou malou paničku před její matkou. Drsná situace se proměnila v kouzelný moment

Každý z nás jakou dítě vyvedl nějakou neplechu, ať už úmyslně či omylem. Strávili jsme celý den hraním, běháním z jednoho místa na druhé bez zastavení a při mnoha těchto aktivitách jsme se mohli dopustit spousty katastrof. Jak by to ale vypadalo, kdybychom místo anděla strážného měli pejska ochranáře, který nás našim rodičům jen tak nedá?

Děti a hraní si s nevhodnými věcmi

Malá dívka jménem You You z města Xuzhou ve východní Číně si chtěla hrát s některými předměty, které ji přitahovaly v obývacím pokoji. Zvláště ji lákal maminčin nový krém jeho bohatou vůní. Aniž by vůbec věděla, co všechno může způsobit, vzala krém do ruky a začala si hrát. V tu chvíli vyšla její maminka Sun z kuchyně, a když zjistila, že si její malá dceruška hraje s jejím novým, hodně drahým krémem, explodovala v hněv. Polovina krému totiž už byla dávno pryč. „Moje dítě začalo strašně plakat, protože jsem se na něj skutečně rozčílila a křičela jsem,“ řekla Sun. Holčička se chovala jako jakékoli jiné malé dítě, zatímco její matku oslepoval vztek. A teď se stalo to kouzlo.

Chlupatý přítel se přimluvil

Rodinný pes jménem Harry ale zasáhnul. Nedovolil matce dcerku pokárat. Zlatý retrívr se postavil mezi ženu i holčičku a zíral na matku výrazem, že You You bude za každou cenu bránit. Obejmul ji tlapkami a vrčel. Jasně naznačoval, aby si matka držela odstup. Nikoho k ní nepustí.

Všechno dobře dopadlo

Přesto, že situace nevypadala vůbec hezky, vše se změnilo v kouzelný okamžik. Matka byla dojatá chováním jejich domácího mazlíčka, jeho ochranářským postojem. Jak se ukázalo, toto nebyl ojedinělý případ. Kdykoli se doma mluví hrubším tónem a zvýšeným hlasem, probudí se v Harrym ochranářský duch. Vždy malou You You objímá svými tlapkami.

Obrázky: Pixabay