Jaro, léto, podzim nebo zima? Roční období, ve kterém jste se narodili, odhaluje tajemství vaší osobnosti

Roční období, ve kterém jste se narodili, skrývá mnoho tajemství vaší osobnosti. Každý ví, že vaše znamení zvěrokruhu odhaluje neuvěřitelné informace o vaší osobnosti a kompatibilitě s jinými lidmi. Věděli jste však, že roční období, ve kterém jste se narodili, má také zásadní vliv na vaši osobnost? Příroda má hluboký dopad na vaši osobnost a roční období, ve kterém jste se narodili, vám o vás může hodně prozradit. Tušíte, jaké jsou vaše charakteristiky? Přirozeně budete mít sklon k určitým věcem v závislosti na roční době, kdy jste se narodili. My vám prozradíme, co je pro vás typické.

Zima

Pokud jste se narodili v zimě, obvykle kdykoli od poloviny listopadu do konce února, jste pravděpodobně dříč a nadšenec. Odvrácenou stranou toho je, že lidé narození v zimním období mohou být k sobě extrémně kritičtí. Zimní děti mají od sebe velká očekávání, a když nedosáhnou toho, co se od nich očekává, mohou upadnout do deprese. Na druhou stranu se také důsledně snažíte plnit si své sny. Nicméně i jediný malý problém může někdy vypadat, jako by to byl konec světa. To, co může být pro některé lidi malou frustrací, je pro ty z nás, kteří se narodili během zimy, skličující drama, které musíme okamžitě řešit. Snažte se proto nenechat se odradit malými neúspěchy a zádrhely na cestě – je to normální a stává se to úplně každému. Nakonec stejně vyhrajete, pokud nepřestanete bojovat.

Jaro

Po zimě, od začátku března do konce května, přicházejí jarní miminka. Lidé narození na jaře mají obecně velmi pozitivní povahu a nadšený pohled na život. Narození na jaře vám dalo také dobrodružného a bystrého ducha. Býváte nejveselejší osobou v místnosti a lidé od vás neustále čerpají inspiraci a povzbuzení. Svým přátelům a rodině jste vždy oporou a oni jsou na oplátku rádi, že vás mají kolem sebe, protože jim rozjasníte den. Jste velice emocionální člověk a cítíte sympatie snad ke každému. Jediná věc, která vás může rozesmutnit, je, když vás něco skutečně emocionálně rozruší – jako hádka s blízkým přítelem. V takovém případě můžete ihned ztratit vaši radost a klid. Usilujte proto o rychlé řešení takové situace a nenechte problémy zbytečně zahnívat.

Léto

Letní miminka narozená kdykoli od začátku června do konce srpna jsou jedny z nejsympatičtějších lidí, které znáte. Narození v nejteplejším období roku vám dalo výjimečně hřejivou duši. Jste milující a starostliví a nesnesete nikoho, kdo trpí bolestí nebo je znevýhodněn. Lidé vám běžně říkají, že máte velké srdce, ale máte pocit, že je přirozené být starostlivý a nesobecký. Jste tak vášniví, že občas dokážete předběhnout sami sebe. Záleží vám na všem a na všech, a proto jste často až přehnaně citliví. Jste tak loajální a starostliví, že své zájmy budete bránit donekonečna. Váš bojovný duch vám pomůže prožít naplněný a kvalitní život – pokud jej tedy nestrávíte sněním a zábavou.

Podzim

Podzimní děti se rodí po létě kdykoli od začátku září do poloviny listopadu, kdy začíná zima. Lidé, kteří se narodili na podzim, mívají dobrý a racionální pohled na život. Bývají stabilní a spolehliví, a to vede k tomu, že se na vás lidé někdy spoléhají víc, než byste si vy sami přáli. Máte tendenci mít svůj život daleko lépe pohromadě více než většina lidí, protože jste cílevědomí. V životě jste toho dosáhli hodně a máte být na co hrdí. Neztráceli jste čas, energii ani peníze na lehkomyslné věci, jako to často dělají ostatní lidé. Mohou vás ale spolehlivě rozzlobit lidé, kteří se chtějí jen přiživit na vašem úspěchu, ale sami ničeho nikdy nedosáhli. Takové si vždy držíte daleko od těla a dejte jim najevo, že o svůj úspěch se dělit nebudete. Je potřeba umět se i takto vymezit.

Úvodní obrázek: TaniaLudz / Shutterstock, Zdroj: Powerofpositivity.com