Rodina si užívala dovolenou v africkém letovisku, když ji k bazénu přišel pozdravit nečekaný host obřích rozměrů

Rodina se vydala na dovolenou do Afriky do letoviska v Botswaně. Všechno bylo dokonalé. Pohoda, klid, opalování na lehátku, bazén, zkrátka si všichni užívali vše, co taková dovolená nabízí. Ovšem jednoho dne, když zaslechli praskání ve křoví přímo u bazénu, začali být trochu nervózní.

Nečekaný host

Všichni členové rodiny si užívali volnou chvíli u bazénu a krásné počasí. Nic nepůsobilo nijak zvláště, než se však začalo ze křoví ozývat praskání. Všichni ztuhli. Najednou se vynořilo obrovské zvíře. Pohled na slona, jak se tyčí nad bazénem, byl ohromující a zároveň trochu děsivý. Ale krásný. Nic takového v běžném životě nelze vidět. Jeho přítomnost jen umocnila zážitek z dovolené na místě, které můžete najít jen v Africe.

Slon se přišel napít

Slon klidně přešel až k bazénu. Nevypadal nijak agresivně, ani vystrašeně. Rodina, která zde trávila dovolenou, jej v podstatě příliš nezajímala. Stvoření došlo na kraj bazénu, ponořilo svůj chobot do vody a začalo žíznivě pít. Všichni v tichosti a v úžasu zvíře pozorovali. Snažili se zachovat klid, aby slona nevyděsili.

Voda je čistá a bez chlóru

V tomto letovisku není nic výjimečného, když se slon přijde napojit k bazénu. Z toho důvodu je voda v něm čistá a bez chlóru. Sloni jsou tedy na lidi zvyklí. Naopak návštěvníci musí potlačit prvotní strach. Jakmile vám však dojde, co se právě děje, že vám slon nechce ublížit a vy jste zároveň svědky něčeho, co v normálním životě nezažijete, je to nádherný pohled. Naštěstí měla rodina své telefony při ruce, aby mohla tento okamžik natočit na video.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Animalchannel.co