Dojemný vzkaz maminky 6 leté holčičky, která chce se světem sdílet důvody zdravotních komplikací své dcery!

Carrie Golledge pochází z Devonu a je maminkou jen 6-leté holčičky Sophie. Na svém Facebooku se podělila s dojemnou fotografií a upřímným vzkazem. Srdceryvná fotografie malé holčičky se stala celosvětově virální poté, co její matka zveřejnila na sociálních sítích podrobnosti o tom, čím vším si její dcera musela projít kvůli šikaně od spolužáků ve škole.

“Takto vypadají následky šikany. Toto je moje 6letá dcera, která byla po soustavné šikaně několikrát hospitalizována v nemocnici. Toto je mé dítě, které má tak čisté srdce a navzdory její chorobě si přeje, aby se nikdo nedostal do problémů. Toto je moje dítě, které přestalo jíst, kvůli úzkostným stavům se během noci budilo více než 20krát za hodinu. Toto je mé dítě, které bylo emocionálně šikanováno svou “nejlepší kamarádkou” tak dlouho, až si začala myslet, že vše je v naprostém pořádku.

“Toto je moje dítě, které její škola natolik zklamala, že jsme museli ji museli změnit. Toto je moje dítě, které je jedním z příliš mnoha, které se v životě setká s šikanou.”

“Toto je mé dítě, které bylo tolikrát nemocnici kvůli svému úzskostný stavům. Toto je moje dítě, kterému bylo ve škole vytýkáno, že si vymýšlí nesmysly.”

“Toto je milovaná dcera, které nechce, aby se něco podobného dělo komukoli dalšimu. Prosím, sdílejte tento smutný příběh ukažte jí a všem ostaním šikanovým dětem podporu, kterou tolik potřebují.”

Šikana je bezesporu velkým problém i v našich končinách, mnohdy se děje přímo před našima očima a my nic nevidíme. Je potřeba svým dětem naslouchat a problémy okamžitě řešit.

Setkali jste se někdy v životě se šikanou? Jak byste se v podobné situaci zachovali vy, kdyby šlo o vaše dítě?

zdroj: ladbible.com