Štěňata německého ovčáka mají obrovské množství energie a potřebují utahat. Jejich máma ví, jak na to

Všichni rodiče vědí, že vychovávat a pečovat o své děti, je těžká a únavná práce. I přesto jde o tu nejlepší práci na světě, ale někdy se může jednat o zdroj velkého stresu. Mateřský cit a těžká práce, která je s tím spojená, přitom není typická jen pro lidi. Úplně stejně to totiž mají i naši čtyřnozí přátelé. Štěňata mohou svým maminkám dát také pořádně zabrat, protože je jich hodně a mají obrovské množství energie.

Využít situace je vždy důležité

Fenka německého ovčáka byla neustále obklopena svými štěňaty a pečovala o ně jako správná matka. Neměla ovšem ani chvilku klidu, protože měli neustále hodně energie. Jakmile se s nimi dostala na otevřenou louku, rozhodla se toho náležitě využít a vybít z nich veškerou energii, kterou v sobě měli. Přišla s geniálním plánem, díky kterému si mohla alespoň na chvilku odpočinout.

Otevřená louka byla pro pobíhání naprosto dokonalá

Jakmile maminka začala pobíhat po louce, povzbudila tím svá štěňata, aby ji pronásledovali a přesně to se také stalo. Začali za ní okamžitě běhat a ona je neustále naháněla, aby se všichni pořádně unavili. Maminka měla neustále výhodu, protože je větší a rychlejší, takže měla vždy chvíli na odpočinek, když si štěňata hrála na honěnou.

Nadšená štěňata zabraná do vyčerpávající hry

Majitel těchto nádherných psů stál kousek od nich a vše natáčel na svůj smartphone. Zachytil tento nádherný moment mateřství a rozhodl se ho sdílet, abychom mohli všichni zažít pořádnou dávku roztomilosti. Na videu můžete vidět, jak se jejich malé ocásky vrtí a pobíhají kolem plní vzrušení. Zároveň je také vidět, jak už jsou malí pejsci ke konci unavení. Ze strany jejich mámy to byl velmi chytrý tah, protože si konečně může odpočinout. To je koneckonců cílem mnoha matek po celém světě. Utahat své děti natolik, aby si samy mohly odpočinout.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Relieved.co