Stylová i v zimě? Máme zateplené zimní tenisky

Zateplené tenisky jsou tím nejlepším kouskem pro všechny ženy, které milují klasické tenisky a nechtějí se jich během zimy vzdát. Mají množství výhod, jsou stylové a jednoduše se kombinují se vším v šatníku. Nemáte ještě ty svoje? Vybírejte si ze široké nabídky za příjemně nízké ceny.
 

Vysoký komfort

Největší výhodou dámských zateplených tenisek je to, že jsou komfortní. Vydržíte v nich stát hodiny bez toho, aby vás bolely nohy. Chodí se v nich dobře po suchých i mokrých cestách. Dokonce jim nedělá problém ani led nebo sníh.

Mnohé modely jsou masívnější. To však neznamená, že jsou těžké. Právě naopak. Po jejich obutí zjistíte, že mají nízkou hmotnost a nezatěžují vás. Klidně v nich doběhnete na autobus nebo přes přechod.

Vysokou pohodlnost nezaručuje jen nízká hmotnost. Velký podíl na tom má i měkká a teplá kožešinka. Ta se nachází hlavně ve vnitřní části. Některé kusy jsou jí doplněné i zvenku.

Zapomeňte na mokré nohy

Zateplené tenisky jsou charakteristické svou vyšší platformou. Ta zajišťuje, že nohy budou vždy v teple a suchu. Plus, přidává vám pár centimetrů navíc. Tento fakt ocení hlavně ženy milující vysoké podpatky.

Důležitý je i samotný materiál boty. Liší se model od modelu. Zpravidla se setkáte s kůží. Je nejpopulárnější, protože se snadno čistí. Plus, vypadá dobře. Nosit ji můžete dlouhé roky.

Případně sáhněte po semiši. Jeho čištění je sice náročné, ale vypadá velmi pěkně. Najdete ho v mnoha barevných provedeních.

Vyšší, nebo nižší?

Tento druh bot se dělí na dva základní typy. Prvním jsou vysoké zateplené tenisky. Mají množství výhod, jako například ochrana kotníků. Vhodné jsou tehdy, když máte oblečené kratší kalhoty. Zajišťují, že ani v těch nejnižších teplotách neprochladnete.

Nižší typy vynosíte hlavně během podzimu a jara. Hodí se k sukním, šatům či riflím. Vypadají stylově a nejsou tak masívní. Některé z nich mají podrážku větší, jiné menší. Výběr je na vás.

Jaká barva bude ta vaše?

Při nakupování zateplených tenisek na platformě se setkáte s vícerými barevnými odstíny. Milovnice minimalismu a jednoduchosti určitě vsadí na černou nebo bílou. Případně na kombinaci těchto dvou odstínů.

V zimě se však nebojte experimentovat i s jinými, zajímavějšími barvami. Růžová, červená nebo oranžová jsou jako stvořené k tmavému outfitu. Druhou možností je kombinace více barev. Nejlépe vypadá černá, červená a modrá. Nebo bílá, červená a šedá.

Ty nejzajímavější modely jsou v metalických odstínech jako stříbrná a zlatá. Toto provedení přitáhne pozornost, zaujme a outfit pozvedne o několik úrovní výše.

Šňůrky a jiné detaily

Šňůrky jsou základem dámskych tenisek. Skvěle je doplňují. Když jsou ve výrazných barvách, mohou přitahovat pozornost. Mají vícero provedení. Někdy jsou jednodušší a jemnější. Jindy hrubší a masívnější.

Kromě šňůrek se setkáte ještě s dalšími doplňky. U zateplených tenisek je nejoblíbenější kožešinka. Zpravidla se nachází na vrchní části a dopĺňuje okolí kotníku. Celý design zjemňuje a dodává mu na stylovosti.

Sportovní tenisky disponují přezkou. Ta se stará o to, aby šňůrky během chůze nepovolily nebo se nerozvázaly. Nejčastěji je ve stejné barvě jako celá bota.

Shrnutí

Chladné a upršené počasí vyžaduje správnou obuv. Zateplené tenisky jsou tou nejlepší volbou. Základem je moderní a trendy design doplněný o zajímavé detaily. Nelze však zapomínat ani na funkčnost. Ta se stará o to, aby byly nohy v teple během celého pobytu venku. Procházejte se po sněhu nebo kalužemi vody bez rizika promočení.