Test osobnosti: Vyberte si lapač snů a odhalte skryté aspekty vaší osobnosti

Po staletí domorodí Američané používali lapače snů jako prostředek k tomu, aby zabránili nočním můrám rušit jejich spánek. Také pomáhaly  tomu, aby přivolávaly dobré sny a klidný spánek, který vám pomůže získat novou energii. Lapače snů existují v různých tvarech a velikostech, z nichž každý vypovídá něco o svém majiteli. Vyberte si jeden z těchto lapačů (seřazeny zleva doprava) a přečtěte si o tom, co o vás tato volba vypovídá.

Lapač 1

Pokud jste si vybrali tento lapač snů, jste důvěryhodný a skutečný přítel. Sami dovedete velmi snadno slepě důvěřovat lidem, jakmile je dobře poznáte. Na oplátku očekáváte, že vám ostatní budou také bezpodmínečně důvěřovat. Někdy vás mohou vaše emoce ovládnout, zvláště když něco naruší vaši rutinu.

Lapač snů 2

Volba tohoto lapače snů znamená nevinnost a čistotu. Nemáte rádi přechovávání nenávisti ve svém životě a mnohem raději se soustředíte na věci a lidi, které máte rádi. Když se něco nedaří, máte tendenci se izolovat a uzavírat.

Lapač snů 3

Jste optimistický extrovert. Je pro vás velmi snadné přijímat lidi, aniž byste je příliš hluboce soudili. Zároveň se bojíte úsudku ostatních a trávíte příliš mnoho času plánováním svých rozhodnutí.

Lapač snů 4

Jste velmi podporující, citliví a soucitní a vždy kladete druhé na první místo před sebe. V důsledku vaší citlivosti vás však slova a činy druhých spíše zraňují více, než by pravděpodobně měly.

Lapač snů 5

A konečně, pokud jste si vybrali poslední lapač snů, jste nezávislí, tvrdohlaví a jdete si za svým. Jakmile se jednou pro něco rozhodnete, žádné přemlouvání od blízkých váš názor nezmění. Na druhou stranu vám to pomůže povznést se nad negativitou. Někdy můžete mít tendenci zastrašovat ostatní a odmítat dobré rady, které vám chtějí poskytnout.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Gostica.com