Učte se jinak: Angličtina pro nejmenší s kamarády

Jazykových kurzů je všude mnoho, v každém větším městě najdete rovnou několik jazykových škol. Obvykle se předhánějí, která z nich nabídne inovativnější postup výuky a modernější metody učení. Zapomínají ale na jednu důležitou věc. Mnozí dospělí, ale i děti se stydí chodit na skupinové kurzy, nechtějí mluvit cizí řečí před cizími lidmi. Individuální výuka pro ně také není řešením, protože je příliš drahá.

Souhlasíte s výše uvedeným? Máte děti, které odmítají chodit do kroužku angličtiny, protože se bojí nového kolektivu? Pak by se vám mohl hodit kontakt na jazykovou školu JS FAN v Chodově. Tato škola funguje už od roku 2004, nabízí letní tábory, hodiny angličtiny a také kurzy francouzštiny pro děti a dospělé. V jednom je ale unikátní – nabízí program KAMARÁDI aneb kurz ušitý na míru.

Přihlaste děti na hodinu s kamarády

Pro mnohé děti je snesitelnější, když jdou do nového prostředí se známými kamarády. JS FAN tohle umožňuje. Pokud se vám podaří dát dohromady skupinku aspoň 3 dětí stejného věku a úrovně, mohou chodit na speciální kurz šitý jim přímo na míru. Je na vás, zda jim zvolíte 90minutový kurz, anglickou konverzaci s rodilým mluvčím či přípravku k jazykovým zkouškám. Ceny nejsou tak vysoké, jako kdybyste platili individuální výuku, přitom dítě nechodí do velkého kolektivu. Ostatně, u výuky jazyků je lepší, když chodíte na hodinu s menší skupinkou – častěji se dostanete ke slovu.

Výuka Wattsenglish děti baví

Pro JS FAN není problém ani angličtina pro nejmenší, umí učit hravou formou, velmi často k nim chodí již předškoláci. Čím dříve dítě s jazykem začne, tím lépe. V JS FAN používají metodu Watssenglish, již vyvinul rodilý Brit Steve Watts. Metoda využívá edukativní hry a pohyb, představivost, všechny smysly a střídání činností. Děti nejsou nucené hodinu sedět v lavici. Učí se prostřednictvím písniček, příběhů, pohádek, her či imitování. Tohle by určitě bavilo i vaše děti!