Víte, kde nejlépe najít probíhající online soutěže?

Soutěžíte rádi? Nejrůznější e-shopy, ale i firmy velmi často zveřejňují soutěže o dovolenkové pobyty, vstupenky na akce, hračky pro děti, kosmetiku a jiné potřeby. Je škoda jich nevyužít. Problém je, že většinou se o těchto soutěžích nedozvíte. A přesně od toho je tu portál Bonipo.cz.

Firmy obvykle zveřejňují soutěže na svých webových stránkách nebo na profilech na sociálních sítích, zejména na Facebooku a Instagramu. Pro běžného člověka je však nemožné sledovat všechny možné firmy a neustále dávat pozor, zda nezveřejnily nějakou soutěž. Proto je lepší, když si můžete probíhající soutěže prohlédnout hezky na jednom místě – na webu Bonipo.cz/souteze.

Bonipo hlídá probíhající online soutěže za vás

Portál Bonipo upozorňuje na nejrůznější slevové kódy, akce a výprodeje, e-shopy s dopravou zdarma a také online soutěže. Díky tomu už po nich nemusíte samostatně pátrat, stačí přijít na web Bonipo a prohlédnout si je všechny na jednom místě. Dokonce si můžete nechat pravidelně zasílat upozornění na nové soutěže, aby vám žádné neunikly.

Milovníci soutěží si mohou zapnout denní upozornění na nové soutěže na e-mail. Případně je možné zvolit týdenní frekvenci. Každý týden vám pak bude na e-mail chodit seznam aktuálních soutěží.

Podívejte se jen na soutěže, které vás zajímají

Soutěží, které jsou na webu Bonipo vypsané, je poměrně dost, aktuálně jich tam najdete přes stovku. Nemusíte ale zdlouhavě procházet všechny, protože se dají hezky filtrovat. Je možné si zobrazit pouze ty, které probíhají na Facebooku, na Instagramu či na webu. Stejně tak se dá zaměřit jen na konkrétní kategorii. Zajímají vás online soutěže o kosmetické produkty? Zobrazte si soutěže týkající se kosmetiky.

Portál Bonipo.cz vám ušetří spoustu času a také vám dá přesné instrukce, co máte vlastně dělat. U každé soutěže je uvedeno, kdy končí a jak přesně je třeba postupovat, abyste se do soutěže zařadili. Stačí jen kliknout na „Chci soutěžit“.