Vysoká obuv pro vyšší hladinu serotoninu v těle

Pokud se venku sníží teploty natolik, že nám už nízké boty neposkytují takový tepelný komfort, který bychom potřebovali, musíme se poohlédnout po něčem vyšším.

Speciálně ženy nosí rády i v zimě různé druhy šatů. Aby touhu po dokonalém outfitu neodneslo zdraví a zároveň se ženy v obuvi cítily pohodlně a šik, přichází na pořad dne dámské kozačky. Poskytnou hřejivé objetí nejen kotníků, ale i lýtek. Navíc na noze dobře vypadají a zajisté s nimi dostanete štědrou nadílku komplimentů.

Kozačky se řadí k jedné z nejoblíbenějších dámských zimních obuví. Jsou symbolem ženství, jsou elegantní a zároveň pohodlné. Zahřejí vás a vypadají hezky nejen k šatům, ale i k ležérním džínám či legínám. Důležitá je také výška kozaček. Každé z nás vyhovuje něco jiného, a to platí i u obuvi. Proto je potřeba brát ohled i na to, jak vysoké kozačky jsou, abychom se při jejich nošení cítily maximálně komfortně. My se na následujících řádcích podíváme na pár tipů jak zimní kozačky nejlépe využít tak, abyste měly z vašeho outfitu co nejlepší pocit. A dobrá nálada je zaručeným lékem na mnohé nepříjemnosti!

Správné rozměry kozaček pro maximální pohodlí

Sehnat můžete nízké kozačky nad kotníky, ale i kozačky nad kolena. U vysokých kozaček si musíte dát pozor, jaký outfit zvolit. Vysoké kozačky se nejlépe hodí k mini šatům a sukním. Krásně vypadají i v kombinaci s maxisvetry či pletenými šaty pod zadek. Vyřádit se můžete na barvě punčoch, které můžete sladit s částmi vašeho outfitu. Nízké kozačky pod kolena nabízí větší variabilitu kombinací. Unosit je můžete k šatům, sukním, kalhotám, legínám i džínám. U riflí je potřeba zvolit jejich úzkou variantu. Široké džíny zastrkané v kozačkách vypadají nevkusně.

Dámské kozačky nabízí výběr nejen z hlediska jejich výšky, ale i šířky. Můžete si vybrat kozačky na široké lýtko i kozačky na úzké lýtko. Dobře padnoucí obuv je zkrátka záruka pocitu blaženosti. Provětrat můžete také kozačky na podpatku, které dodají jak pár centimetrů navíc, tak také protáhlý tvar vašim nohám. Kozačky na podpatku vypadají dobře v kombinaci s šaty, legínami i skinny džínami.

Outfit barevně sladěný jako antistresové omalovánky

Oblečení v chladnějším počasí nemusí být nutně laděné do nevýrazných barev. Nebojte se na sebe dát krom obligátní černé i třeba pastelové odstíny nebo doplňky či části outfitu sytých barev. Základem pro barevné experimenty jsou boty v neutrálním odstínu, který se hodí ke všem barvám. S takovou kombinací nešlápnete rozhodně vedle.

Černé kozačky ladí například s výraznější žlutou nebo červenou barvou. Zkuste k černým krátkým pleteným šatům do žluté sladit doplňky jako čepici, šálu či třeba punčochy a hezky tím celý outfit oživíte. K šatům různých odstínů červené se hodí také červené kozačky. Hnědé kozačky zase můžete provětrat v kombinaci s tmavými džínami, šedo-bílým kabátkem a bílou čepicí. O ležérní model do města máte postaráno!

Širokou škálu nejen dámských kozaček najdete na Rieker-eshop.cz. Bohatý výběr kvalitní obuvi vám zajistí, že příjemný pocit z jejího nošení vám bude přetrvávat po celý rok!