Základní znamení, že máte skrytou psychickou schopnost

Vidíte někdy koutkem oka stíny? Bliká vaše televize, když jste poblíž? Pokud často zažíváte nadpřirozené situace, může to být proto, že máte skryté psychické schopnosti. Mnoho lidí, kteří mají psychické schopnosti, si to vůbec neuvědomují, dokud nepochopí tato znamení. Pokud jste zažili některé z těchto znamení, můžete mít vrozenou schopnost komunikovat s říšemi mimo naše vnímání. Tyto schopnosti se ovšem dělí na mnoho kategorií a mohou se projevovat mnoha způsoby.

Máte živé sny a slyšíte zvláštní věci

Pokud jste citliví na duchy, když jste vzhůru, jste na ně citliví, i když spíte. Možná jste schopní si dokonale a jasně pamatovat své sny a během snění můžete zažít pocity, jako jsou doteky nebo vůně. Právě to je činí velmi živými. Dávejte si ale pozor, protože když máte noční můru, platí totéž. V takovém případě to může velmi nepříjemné a často se nejspíš vzbudíte zpocení a s křikem.

Sluchová citlivost ale také není žádnou výjimkou. Slyšíte někdy ve vedlejší místnosti zvuky, i když jste doma sami? Může to být známkou přítomnosti ducha nebo jiné entity. Když kolem není nikdo jiný, můžete si všimnout tlumeného zvuku jakéhokoli typu. Může se jednat o kroky, šepot nebo cokoli jiného. Citlivost tohoto typu je u psychicky nadaných jedinců velmi častá a projevuje se prakticky u každého z nich.

Podivné zkušenosti a reakce na stará místa

Mnoho lidí má podivné zkušenosti poté, co jejich milovaný zemře. U některých je to ovšem více, než jen smutek. Jakmile milovaná osoba zemře, můžete si všimnout zvláštních věcí, které se dějí a které vám připomínají osobu, kterou jste ztratili. Někteří lidí ovšem věří, že tyto situace jsou důkazem, že duch zesnulého je s nimi o něco déle a chce, aby jeho rodina věděla, že vše bude v pořádku. Stejně tak se může duch zesnulého zjevovat v živých snech.

Podobně to můžete mít také se starými místy. Když vstoupíte na místo s dlouhou historií, která nebyla vždy hezká, můžete zažívat skutečně silné emoce. Psychické energie se mohou připoutat nejen k lidem, ale také místům a věcem. Pokud jste dostatečně citliví, můžete je někdy zachytit. Pokud se na daném místě stalo hodně špatného, může tento pocit zažít i člověk, který tolik citlivý není. Zažili jste někdy něco podobného? A myslíte si, že senzibilové a média existují?

Obrázky: Freepik, Zdroj: Zerkalo.cc