Znamení, že jste našli toho pravého nebo tu pravou

Dokonalý partner neexistuje. To je prostý fakt. Nicméně některé kombinace lidí se dokonalosti velmi blíží. Nebo minimálně dokonalosti vztahové. Ne všichni lidé si sednou se všemi, pokud ale ve svém vztahu pozorujete těchto šest znamení, můžete si být jistí, že tentokrát jste si partnera zvolili správně.

Obtíží se neleká

Ne nadarmo se při svatebním slibu říká „v dobrém i ve zlém“. Ne vždy jsou ale partneři ochotni a schopni špatné doby ustát. Pokud si můžete být jistí, že v případě potíží je partner připraven čelit jim po vašem boku, můžete si gratulovat.

Vždy vás podpoří

Ať už se rozhodnete pro cokoliv, váš partner by vám měl být oporou a vaším největším podporovatelem. Takový partner vám bude vždy nápomocen a z vašeho úspěchu má upřímnou radost. Když naopak selžete, je připraven vás utěšit a když se budete chtít vzdát, dodá vám ztracenou motivaci.

Umí vás povzbudit

Ten pravý partner vždycky ví, jak vás rozveselit, povzbudit a dodat vám ztracenou energii a odhodlání. Jejich rameno je pro vás vždy připraveno, když se budete chtít vyplakat a jejich uši jsou vždy připraveny vás vyslechnout. Vždycky umí najít způsob, jak vás rozesmát a alespoň na chvíli vás přimět zapomenout na všechny těžkosti.

Věnuje pozornost detailům

Dokonalý partner dbá na detail. Ví o vás, jakou máte oblíbenou barvu, co si obvykle objednáváte v kavárně a zná váš oblíbený televizní pořad, který rádi sledujete v líných deštivých dnech. Moc dobře ví, že na detailech záleží a nenechá si ujít nic, co je pro vás důležité.

Oceňuje váš názor

Než uděláte zásadní životní rozhodnutí, je pro vašeho partnera důležité znát váš názor i vaše pocity. Váš vztah tak bude založen na důvěře, čestnosti, otevřenosti a respektu.

Umí dělat kompromisy

Dokonalá shoda se pozná ve chvíli, kdy o něčem společně rozhodujete. Skutečný partner bere v úvahu vaše názory a postoje, je ochotný s vámi vyjednávat a společně vytvořit kompromis, který bude vyhovovat vám oběma. Jenom tak budete oba dva skutečně šťastní.

Obrázky: Freepik