Rok 2022 plný finanční prosperity a bohatsví. Znamení zvěrokruhu, na která čeká zlepšení ekonomické situace

Začátek roku 2022 se blíží a mnoho lidí zajímá jejich horoskop na příští rok. Chtějí vědět, co mohou očekávat, zda pro ně bude dobrý nebo ne. Finance jsou v našich životech velmi důležité, a proto zůstává velká otázka, jaká bude naše finanční situace v následujícím roce. Dnes se podíváme na znamení zvěrokruhu, která se mohou v následujícím roce těšit na finanční výhody, a jejich ekonomický statut bude během roku 2022 velmi dobrý.

Lev

Horoskop Lva na rok 2022 ukazuje dlouho očekávanou podporu pro vaše finanční zajištění. Těšit se ale můžete také na zdraví svých dětí díky přechodu Marsu během ledna a března. Mají-li chronické nemoci, budou se v těchto měsících cítit mnohem lépe. V oblasti kariéry a zaměstnání zaznamenají Lvi velké úspěchy, a to zejména během dubna díky planetárnímu tranzitu Raku v Beranu.

Ke konci roku, od listopadu do prosince, můžete se svou rodinou prožít těžké chvíle kvůli napětí ve vztazích. Docházet může k nepříjemným sporům, které vyřešíte jedině kompromisem a otevřenou komunikací. Stejně tak se můžete potýkat s nepříjemnými zdravotními obtížemi. Nebude se ovšem jednat o nic vážného a obecně rok 2022 bude pro Lvy dobrý. Musíte jen ustát spory ve vztazích a naplno si užívat finančních úspěchů.

Panna

Panny v roce 2022 čeká finanční prosperita, nepředvídatelné zdravotní problémy i úspěchy v akademické oblasti. Od března konjunkce čtyř planet (Marsu, Merkuru, Venuše a Saturnu) poskytne příznivé finanční podmínky pro všechny Panny. Během tohoto období se můžete těšit také na studijní úspěchy a příležitost vzdělání v zahraničí.

Pokud podnikáte, můžete se ke konci roku těšit na obchodní příležitosti a expanzi. Snažte se vyhnout unáhleným kariérním rozhodnutím, protože byste mohli přijít o veškerou práci a úsilí, které jste vynaložili. Vždy se ujistěte, že jste si své rozhodnutí dobře rozmysleli. Nezaměstnaní mají velmi dobrou šanci, že konečně získají práci, po které zoufale toužili. Díky tomu se jim začne dařit i finančně, protože získají mnohem vyšší finanční ohodnocení než nyní.

Štír

Horoskop Štíra na rok 2022 slibuje až do dubna průměrné výsledky v oblasti financí a kariérního života. Postupně se ale vaše situace bude zlepšovat, a to od poloviny dubna, kdy Jupiter přejde do Ryb. Díky tomu, že Rak ztratí svou sílu, se můžete od poloviny dubna těšit na zlepšení svého zdraví. Během roku 2022 se můžete těšit na zahájení nového podnikání, cestování do vzdálených končin nebo změnu zaměstnání. Záleží na tom, čím si právě v životě procházíte. Šetřete peníze a dobře zvažujte, do čeho budete investovat.

Střelec

Pro Střelce bude následující rok po finanční stránce velmi příznivý. Finanční zlepšení se odehraje hlavně na začátku roku, kdy Mars bude procházet vaším zvěrokruhem. Mezi členy rodiny se mohou objevit spory, ale naprostým vrcholem roku 2022 bude vaše spiritualita a náboženství. Astrologové doporučují Střelcům, aby se účastnili náboženských aktivit, díky čemuž přinesou do svého života nový pohled. V oblasti finanční se ovšem můžete těšit na velké úspěchy.

Vodnář

Horoskop předpovídá pro Vodnáře pozitivní finanční situaci během ledna, kdy dojde k tranzitu Marsu. Mars, Venuše, Merkur a Saturn se setkají během března, což bude znamenat úspěch v osobní i pracovní sféře. Myslete ovšem na to, že impulzivní rozhodnutí mohou ohrozit vše, na čem pracujete. Nespěchejte a vždy si své rozhodnutí dobře promyslete.

V dubnu můžete čelit nepříjemným zdravotním problémům, protože bude Rak přecházet do Berana a 3. domu z vašeho znamení. V zaměstnání nebo podnikání můžete čelit konkurenci, ale finančně na tom budete velmi dobře. Příznivé období se objeví zejména během dubna a května. Pozitivně na tom budou krátkodobé výnosy, stejně jako dlouhodobé investice. Každou investici si dobře rozmyslete, abyste nepřišli o úspěchy, kterých jste dosáhli.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: India.com