Aktivní uhlí jako levná alternativa k profesionálnímu bělení zubů

Krásné bílé zuby chtějí mít všichni bez rozdílu věku či pohlaví. Realita je ale naprosto jiná, a tak si musíme všemožně pomáhat. Asi si říkáte, jak něco černého může perfektně vybělit zuby. Není to trochu na hlavu? Výsledek tohoto „černého bělení“ je ale naprosto ohromující.

Aktivní uhlí jako levná alternativa k profesionálnímu bělení

Pokud byste se rozhodli nechat si zuby profesionálně vybělit u zubaře, velmi brzy byste zjistili, že to vůbec není levná záležitost. Tento trik nabízí velmi levnou alternativu a je velmi účinný, proto je tak oblíbený.

Co je aktivní uhlí a k čemu se používá?

Aktivní uhlí se používá v případě otravy. Má totiž schopnost absorbovat jed a bezpečně ho odvádí z těla. Jak to ale souvisí s bělením zubů? Ve své podstatě aktivní uhlí dělá to samé s tím rozdílem, že nepohlcuje jed ale veškeré nečistoty. Pokud vás tato metoda zaujala, můžete si pořídit aktivní uhlí v nejbližší lékárně. Je běžně dostupné.

Jak vybělit zuby s pomocí aktivního uhlí?

Bělení zubů aktivním uhlím je naprosto jednoduché a nevyžaduje žádnou složitou přípravu. Stačí si jen pořídit aktivní uhlí z lékárny a náhradní kartáček na zuby.

Krok za krokem k zářivému úsměvu

  1. Kupte si nový kartáček, který budete používat pouze na čištění s aktivním uhlím. Nebo vyvařte starší kartáček, který už jinak nepoužíváte
  2. Posypte kartáčkem rozdrceným aktivním uhlím
  3. Začněte si důkladně čistit zuby, ale netlačte moc silně. Mohli byste si poranit dásně nebo zuby. Práškem důkladně zakryjte všechny zuby
  4. Zuby takto čistěte 3 – 4 minuty a poté vyplivněte přebytečné zbytky

Pak si vypláchněte pusu a znovu vyčistěte zuby, ale tentokrát klasicky pastou. Výsledek uvidíte hned, nebo se projeví až po několika opakování. Aktivní uhlí je součástí několika značek bělicích zubních past. Vyzkoušejte přírodní bělení zubů podle našeho návodu.

Obrázky: Freepik