Ashton Kutcher dokázal, že je nejen pohledným a talentovaným hercem, ale také člověkem se srdcem na pravém místě. To, co udělal, obdivuje celý svět!

Kdykoliv přemýšlíme o Ashtonu Kutcherovi, máme před očima spoustu jeho úžasných rolích a samozřejmě i jeho krásnou tvář. Co ale nikdo z nás netuší je, že jeho nejdůležitější role nemá nic společného se stříbrným plátnem nebo televizní obrazovkou. Své bohatství a vliv totiž využívá na pomoc lidem, kteří ji zoufale potřebují. Ashton Kutcher zaujímá vedoucí úlohu v hnutí proti obchodování s lidským masem.

Thorn je organizací zodpovědnou za založení tohoto hnutí a intenzivně pracuje na tom, aby se dostalo pomoci všem dětem, které byly prodány do dětských sexuálních služeb do temného světa podsvětí. Instituce se zaměřuje na zastavení nákupu a prodeje dětí online na internetu, kde si Ashton uvědomuje, že se obchod realizuje nejrychleji.

Thorn se snaží vytvořit ty nejlepší digitální nástroje, které budou potřeba k boji s tímto rostoucím trendem dříve, než bude nemožné jej zcela zastavit. Bylo zachráněno již tisíce dětí a identifikováno na další tisíce obchodníků s lidmi. Kéž by jen více slavných osobností uvažovalo stejně jako Ashton.

Nezapomeňte sdílet tento příběh se svými nejbližšími a informovat je o tom, že některé celebrity nejsou dobré pouze k tomu, aby nás bavili.

zdroj: viralnova.com