Astrologie rozeznává čtyři nejsilnější znamení. Patříte k nim i vy?

Astrologie říká, že naše znamení zvěrokruhu ovlivňuje specifické vlastnosti, které určují naši osobnost. Přesto ale existují znamení, která jdou považována za nejsilnější a u kterých je možné vystopovat nejvýraznější osobnost. Která to jsou a patříte mezi ně i vy?

Beran – 21. března až 20. dubna

Beran je jedním z nejmocnějších znamení zvěrokruhu. Jsou to lidé plní energie a vitality s dobrodružnou a intenzivní povahou. Nebojí se ničeho, jsou vždy ochotni začít s novými věcmi a mají vůdčí postoj, který jim dává jistotu, že budou vždy skvělými vůdci a na jakékoliv pozici, kde se vyžaduje rozhodnost, se výborně uplatní. Bývají však také neposlušní a impulzivní, což jim občas způsobuje potíže a nejeden člověk je kvůli tomu nemá rád.

Štír – 23. října až 22. listopadu

Škorpion má velmi silnou osobnost, ale také se liší od ostatních znamení zvěrokruhu, pokud jde o intenzitu svých prožitků. Jeho emoce jsou viditelné i zvenku a je patrné, že má pro věci neúnavnou vášeň a zápal. Lidé, kteří se narodili ve znamení Štíra, jsou obvykle velmi kritičtí, mírně arogantní a je obtížné s nimi jednat. V lásce mají také silný charakter a jsou velmi vášniví pro svého partnera. Obdivovat můžeme jejich odhodlání, víru a schopnost dosáhnout svých cílů.

Rak – 22. června až 23. července

I když jsou známí svými impulzivními náladami, jsou také velmi silné a vytrvalé osobnosti. Chrání své blízké, kterým důvěřují, cítí za ně osobní odpovědnost a jsou ochotni jim pomoci s čímkoliv, co potřebují. Jsou velmi nároční na přátele a partnery a chlubí se svou upřímností a přímočarostí. To, co dělá z Raků silné znamení, je jejich sebevědomí, které jim pomáhá dosáhnout toho, co chtějí, a jejich perfekcionismus, který jim umožňuje vytvářet fantastické věci.

Lev – 24. července až 22. srpna

Seznam zakončíme jedním z nejmocnějších znamení zvěrokruhu, kterým je Lev. Nejvýraznějším rysem je jejich dominantní charakter, jsou vždy připraveni vést, dokážou strhnout davy. Nebojí se neštěstí a mají velkou schopnost navrhovat plány a strategie, které jim pomohou dosáhnout svých cílů. Kvůli jejich síle jsou občas pyšní, arogantní a tvrdohlaví.

Obrázky: Freepik