Čas 3:33, ďáblova hodina, kdy se setkává svět živých a mrtvých

Kolik je hodin? Je čas smrti. Tak nazývají paranormální fanatici hodinu 3:33. Proč? Všimli si určitého vzorce, kdy temné síly započnou svou činnost. Právě v této době si lidé často stěžují na neobvyklé vize, předtuchy a dokonce i na setkání se zesnulými blízkými. Někteří se pravidelně v tento noční čas probouzejí a následně trpí spánkovou paralýzou. I když lékaři vysvětlují, že se jedná jen o přirozenou reakci svalů, ne každý této teorii důvěřuje.

Čas 3:33, nevysvětlitelný jev

Čas 3:33 se v oblasti nevysvětlitelných jevů stal tak slavným, že se jej snažili vysvětlit i přívrženci katolického náboženství. Ježíš Kristus zemřel zjevně v 15:00 a ve 3:00 na opačném pólu. Proto je tento čas přičítán rušivé energii a přitahování všech zlých sil. To je ten správný čas, aby všechno, co je výzvou Nejsvětější Trojici, začalo pracovat.

Proč se ve 3:33 probouzíme se strachem?

Vědci také vysvětlili, proč se právě v tento čas probouzíme se strachem a úzkostí. To není jen stres, protože tato reakce má svůj původ v evolučním aspektu, který sahá až do dob našich předků, kteří se báli noci, tmy a neznáma. Kolektivní strach ze tmy vyústil ve zvýšené smysly, bdělost a přirozené instinkty.

Ďáblova hodina

Milovníci parapsychologických teorií mají ještě jedno vysvětlení. Čas 3:33 na hodinách není nic jiného než doba, kdy se sjednocuje svět živých a mrtvých. Tento krátký okamžik se může stát portálem pro komunikaci se zesnulými příbuznými a mimozemšťany, protože obklopeni snovou mlhou plně nerozlišujeme realitu od spánku.

K největšímu počtu úmrtí dochází také mezi 3:00 a 6:00 hodinou ranní. Pak je náš imunitní systém stává mnohem slabším a spánek je nejméně kvalitní. Statistiky také ukazují, že k nejvíce nehodám dochází kolem 3:00.

Obrázky: Freepik, Zdroj: Astrologyzone.com