Na střední škole byla po 64 letech nalezena kabelka bývalé studentky. Neúmyslná časová schránka poskytla pohled do jejího tehdejšího života

Chas Pyl, správce školy North Canton v Ohiu, učinil neuvěřitelný objev. Našel kabelku ztracenou v roce 1957 mezi zdí a školní skříňkou. Taška jako by zamrzla v čase, nebyla viděna více jak 64 let. Malý červený vak pokrytý prachem patřil studentce jménem Patti Rumfola, která absolvovala střední školu v roce 1960. S pomocí několika detektivů na sociálních sítích se kabelka i její obsah dostaly k Pattiiným potomkům.

Kdo je Patti Rumfola?

Po navázání kontaktu s rodinou Patti se škola rozhodla sdílet více o ztraceném dědictví uvnitř kabelky, kterou žena kdysi vlastnila. Bohužel se návratu své tašky nedočkala, zemřela v roce 2013 ve věku 71 let. Ovšem zanechala po sobě 5 dětí, které nyní mohly svou matku lépe poznat i jako teenagerku.

Obsah ztracené kabelky

Během rodinné schůzky na podzim 2019 mohly Pattiiny děti nahlédnout do tašky své matky, když byla ještě studentkou střední školy. Našly fotografie, make-up, poznámky a další osobní věci. Patti žvýkala peprmintové žvýkačky, měla kamarádku jménem Bonnie, která zanechala na školní fotografii sladký vzkaz. Nosila rtěnku v odstínu pastelově růžové a byla členkou Amerického červeného kříže pro střední školy. Obsah peněženky odkryl čtenářský průkaz, jehož platnost vypršela v roce 1960, členství v křesťanském sdružení mládeže, pár drobných a staré jízdenky.

Život Patti po střední škole

V roce 1980 se Patti provdala za Johna G. Michela a zůstali spolu až do jeho smrti v roce 2007. Patti pracovala jako učitelka a byla zakladatelkou Klubu mladých žen. Byla také členkou knižních a vyšívacích klubů a aktivně se podílela na tvorbě kostýmů v Reitz Theatre. Nejraději si ale užívala čas se svými dětmi a později i vnoučaty.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Cbsnews.com