Čeho se nejvíce v lásce obávají Berani, Býci, Blíženci a Raci

Láska je sladká i bolestivá. Proto se jí někdy lidé obávají a potřebují spoustu odvahy, aby vyjádřili své vřelé city vůči druhému člověku. Někteří autoři dokonce lásku přirovnávají k válečnému stavu. Vztah je prý trvalý válečný stav, který má sem tam přestávky na příměří. Existují ale specifické situace, kterých se bojí zrozenci jistých znamení zvěrokruhu. Na co si dávají pozor berani, býci, blíženci a raci? Čtěte dále a dozvíte se více.

Beran

Berani jsou dynamická stvoření a jen neradi tráví příliš mnoho času jednou věcí. Touží dokončit jeden projekt a hned zahájit další. V lásce jim proto činí trochu potíže právě představa stálosti a neměnnosti a obávají se druhému zavázat slibem věrnosti. Nelíbí se jim myšlenka, že si nemohou svobodně dělat, co chtějí, ať už je to cestování nebo možnost chopit se nových příležitostí a nedělat si přitom starosti s tím, že by s jejich rozhodnutím partner nesouhlasil.

Býk

Býci obvykle procházejí životem střízlivě a s rozvahou. Velmi intenzivně se soustředí na problém, který důkladně analyzují a zkoumají ze všech stran, než učiní nějaké rozhodnutí. A čím závažnější a zásadnější rozhodnutí to má být, tím více času potřebují na jeho zvážení. Jako třeba v případě milostných vztahů. Na druhou stranu, pakliže už jednou toto rozhodnutí učiní, bývá velmi dlouhodobé a stálé. Jen dejte pozor, býci bývají velmi žárliví a kontrolující partneři.

Blíženci

Blíženci jsou velmi společenští a vždy jsou připraveni se jít bavit a užívat si života. Jejich největší obavou ze vztahu je, že láska jejich života bude chtít pravý opak toho, po čem touží oni. Často se proto uchylují k láskám na jednu noc a nic víc od toho neočekávají. I tak se ale často cítí provinile, protože tu noc původně chtěli věnovat svým přátelům. Jak by tedy v takové situaci mohli najít štěstí?

Rak

Raci mají tendenci být velmi citliví a emotivní. S lidmi, kterými se obklopují, si vytváří velice silná pouta. To může být skvělé, ale jen do chvíle, než si uvědomí, že druhý člověk takto silné vztahy neopětuje, anebo dokonce o ně nemá vůbec zájem.

Obrázky: Freepik