Tipněte si, jaká z žen je nejchytřejší. Vaše odpověď nastíní vaše životní priority

Způsob, jak dokážete zhodnotit různé situace, vypovídá hodně o vaší osobnosti. Koneckonců, každý vidí a soudí svět svých vlastním úhlem pohledu, který se nemusí shodovat s ostatními. Proto navrhujeme vyzkoušet si tento test. Čtyři ženy na obrázku sedí v baru a hovoří o různých tématech. Která je podle vás ta nejchytřejší? Analyzujte vše, co považujete za nezbytné – jejich postavy, pozice, a snažte se odpovědět dle svého názoru. Řekneme vám, co ve svém životě upřednostňujete.

Žena č. 1 – Sebe

Pokud jste si vybrali první postavu, sami jste si svou prioritou. Jste velmi sebevědomí, někdy až trochu rozmarní. Ale víte, co chcete, a když něco chcete, jste odhodlaní to získat. Dokážete být velice štědří a skvělí partneři, pokud s druhou osobou dobře vycházíte. Neradi se vzdáváte.

Žena č. 2 – Vnitřní bytí

Žena číslo dva představuje vaši víru ve vnitřní inteligenci, kterou nepotřebujete ukazovat navenek. Proto je vaší prioritou posílení vaší vnitřní bytosti, vašeho ducha a mysli. Možná jste introverti, kteří mají rádi svůj klid a příliš nevychází ven do barů a klubů. Někdy vám ale chybí povaha vyjádřit svůj názor, raději necháváte mluvit ostatní a nehádáte se, i když se s nimi neztotožňujete. Jste někdo, koho si každý velmi váží, ale někdy máte pocit, že vás ve skutečnosti nikdo opravu nezná.

Žena č. 3 – Obraz

Pokud jste si vybrali třetí ženu, je to proto, že upřednostňujete svůj obraz, jaký prezentujete druhým lidem. Nemusí to být nutně ten fyzický. Obecně platí, že vždy chcete mít kontrolu nad tím, co si o vás ostatní myslí. To je ale bohužel nemožné a někdy tak končíte vystresovaní. Cítíte se svobodnější, když jste se svými skutečnými přáteli, jedinými, s nimiž si nemusíte na nic hrát a jste tou osobou, kterou skutečně jste.

Žena č. 4 – Nápady

Máte velmi jasné myšlenky a stěží se někdy změní. Pro vás je obsah vaší mysli a vaše hodnoty nejdůležitější. Oplýváte pevnými přesvědčeními a také podle nich žijete. Někdy můžete být trochu netolerantní vůči ostatním, zvláště těm, kteří nepřemýšlí jako vy. To vás odcizuje od některých lidí, ale většinou vám to moc nevadí. Raději se totiž obklopujete těmi, kdo vám rozumí. Problém je ale v tom, že jste příliš strukturovaní a nedovolíte, a by se ve vašem životě udály nové věci.

Obrázky: Freepik, Zdroj: Themindsjournal.com