Batole bylo během dlouhého letu k neutěšení. Cestující dostali geniální nápad, jak zoufalému tatínkovi pomoci

Během letu z Dubaje do Tirany stalo něco, co všem zůstane na dlouhou dobu v paměti. Jedno z dětí začalo plakat a nebylo možné ho utišit. Tatínek už byl zoufalý. Nechtěl své spolucestující obtěžovat a opravdu se snažil své dítě ukonejšit, ale marně. Cestující dostali geniální nápad – začali zpívat oblíbenou dětskou píseň „Baby Shark“.

Video se stalo hitem internetu

Video z tohoto mimořádného okamžiku se dostalo na internet a okamžitě upoutalo pozornost mnoha uživatelů. Zhlédlo ho již přes 7 milionů lidí. Není se čemu divit. Takový pohled se nenaskytne každému. Navíc situace byla tak roztomilá, že záznam prostě musíte vidět.

Cestující začali dítě uklidňovat

O tom, že cestování letadlem není pro děti vždy zábava, není pochyb. Často se vrtí, mají strach a dělají si starosti. Jak tomu předejít a dopřát klidný let dítěti, sobě a ostatním cestujícím? Jak se ukázalo, stačí mu zazpívat písničku, kterou děti milují.

@parikshitbalochi baby Shark! #fyp #flydubai #foryoupage #babyshark #dubai ♬ One Night in Dubai – Arash

Všichni se spojili a zpívali

Rozhlasový moderátor Parikshit Balochi z Dubaje zachytil tento úžasný okamžik a sdílel jej na TikToku. Na videu můžete vidět, jak všichni cestující při letu tleskají a zpívají. Vše pro plačící batole a jeho tatínka. “Nejprve se ho jednotliví lidé snažili uklidnit, ale když nic nepomáhalo, skupina mužů, včetně mě, začala zpívat ‘Baby Shark’. Po chvíli se přidali další cestující,” vysvětluje moderátor.

Pod videem se strhla lavina komentářů. Některé zněly takto:

  • „Být slušným člověkem nic nestojí. Více takových.”
  • “Vidíte, co se může stát, když jsme všichni spolu a ne proti sobě?”
  • „Takže takoví lidé ještě existují? Miluji jejich laskavost.”

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk