Kadeřník celebrit radí, jak na stylový drdol o dvou krocích za 30 vteřin. Budete vypadat, že jste se ráno opravdu snažili

Vždy se probouzíte plní energie a říkáte si, že dnes máte chuť vyhrát si se svým účesem a vypadat trochu jinak než obvykle? Nikdo to tak nedělá. Všichni si raději přispí o pár minut déle a spokojí se s obyčejným culíkem. To je naprosto normální. Chcete-li si však vytvořit stylový účes a zároveň si dopřát dlouhý spánek, máme pro vás malý tip od předního kadeřníka světových hvězd.

Nevíte si rady?

Určitě máte čas od času dny, kdy chcete spát ještě pět minut nebo trochu lenošit a nejste ochotni moc řešit, jak vaše vlasy vypadají. Nebo naopak byste si rádi vykouzlili jiný účes než běžně, ale příliš si nevíte rady. Ano, někdy je to těžké, zvláště nejste-li zvyklí si s nimi vyhrát.

Rychlý trik

Proto vám chceme pomoci s rychlým trikem pro jednoduchý smyslný účes, který se hodí právě pro dny, kdy nemáte náladu na složité česání nebo spěcháte. Budete hotoví za pouhých 30 sekund a budete vypadat úžasně.

Tip od kadeřníka světových hvězd

Kadeřník Chris Appleton, přední stylista světových hvězd jako je Jennifer Lopez, Kim Kardashian a Dua Lipa se rozhodl podělit se se svými online fanoušky o cenné rady ohledně rychlého zapleteného drdolu, který bude působit, že jste nad ním ráno nějakou chvíli strávili, přitom vám zabere maximálně 30 vteřin.

Dva snadné kroky

Nejprve si vlasy (alespoň středně dlouhé nebo dlouhé) rozčešte a sepněte do vysokého culíku pomocí gumičky. Kadeřník pak ohon rozdělí na dvě stejné části a udělá z nich dvojitý uzel. K upevnění drdolu použije vlásenky nebo pírka do vlasů. Pak už jen upravte drobné vlásky kolem obličeje a použijte lak na vlasy.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Femina.in