Charakteristika osobnosti podle způsobu držení a ovládání telefonu

V dnešní době snad neexistuje člověk, který by nevlastnil mobilní telefon. Počet těch, kteří nemají chytrý telefon, je skutečně minimální. Tato zařízení jsou symbolem moderního světa a zpravidla jej nelze ovládat jednou rukou vzhledem ke stále širším displejům. Někteří z nás to ale dokáží. Ze způsobu držení mobilního telefonu o sobě můžete zjistit spoustu nového.

Držíte telefon jednou rukou a ovládáte jej palcem

Je pro vás charakteristické, že dokážete dělat více věcí najednou a udržet pozornost pro více podnětů. Jste disciplinovaní a dobře organizovaní. Vždy víte, jak nejlépe využít svůj čas a zhodnotit jej. Raději mluvíte, než posloucháte, ale dávejte pozor, abyste tím své druhé polovičce spíše neubližovali. Pravou lásku snadno rozeznáte od falešné a pro lidi, které milujete, dokážete udělat cokoli.

Držíte telefon oběma rukama a ovládáte jedním palcem

Toužíte po ochraně, bezpečí a pozornosti ostatních. Pokud jde o emoce, nejste příliš expresivní člověk, takže váš partner nebo partnerka mají často pocit, že k nim nic necítíte nebo jim nedůvěřujete. V tomto případě je důležité, abyste se necítili trapně za to, co cítíte. Zkuste se více projevit.

Držíte telefon oběma rukama a ovládáte oběma palci

Jste velice citlivá bytost, která si často bere vše k srdci a dokáže udělat z komára velblouda. Pokud je vaše druhá polovička sebevědomá osoba, která vám může být oporou, pak dokážete dělat velké věci. Společně překonáte jakýkoli problém.

Držíte telefon jednou rukou a ovládáte ukazováčkem

Tento způsob držení a ovládání telefonu značí klidnou a vyváženou osobnost. Pro své okolí dokážete přinášet spoustu obětí. Nemáte rádi přeplněná, hlučná místa, nejlépe vám je v ústraní a v tichu. Moc se nezapojujete do vášnivých diskuzí. Upřímnost je pro vás to nejdůležitější.

Obrázky: Pixabay