Chrápe váš partner tak, že už ani nevíte, kolik bezesných nocí za sebou máte? Vyzkoušejte přírodní recept z jablek a mrkví

Chrápání může být u některých lidí skutečným problémem, a to zejména pro ty, kteří sice chrápáním netrpí, ale jejich partner ano. Může to být opravdová noční můra a vést k nespočtu bezesných nocí a hádkám mezi dvěma lidmi. Chrápání je důsledkem ucpaných dýchacích cest, obezity, nadměrné konzumace alkoholu a vysokého hromadění hlenu v nosu a krku. Ovšem bez ohledu na to, co přesně je příčinou, důležité je zaměřit se na vyřešení problému a jak si opět dopřát klidný spánek. Tento prostředek je účinný, přírodní a zařídí, že budete spát jako miminko.

Ingredience:

  • 2 mrkve
  • 2 jablka
  • 1 kořen zázvoru
  • ¼ citrónu

Vše rozmixujte do jemné a jednotné konzistence.

Použití:

Připravujte si šťávu každý večer a vypijte sklenici pár hodin předtím, než se budete chystat do postele. Díky citrónu, který je bohaty na vitamín C, se vám nebo vašemu partnerovi pročistí hrdlo a nosní cesty od přebytečného hlenu, zázvor zase mírní tlak v nosu a jablka s mrkví vyčistí celý dýchací systém. Kromě šťávy byte také měli zkusit vylepšit svůj jídelníček, jezte zdravěji a cvičte. Sami uvidíte, jak je tento proces efektivní.

Máte vy nebo váš partner problémy s chrápáním? Sdílejte se svými přáteli a rodinou tento recept, aby i oni předešli dalším bezesným nocím.

Zdroj: organicsolutionsportal.com