Chtěla mít syna, tak dala na radu šarlatána. Poradil ji šílenost, nad kterou poté lékaři nevěřícně kroutili očima

Není pochyb o tom, když člověk po něčem touží, je schopen téměř čehokoli, aby si svůj sen splnil. Důkazem je příběh této ženy, která si nepřála nic jiného, než porodit syna. Zašla tak daleko, že o pomoc požádala léčitele.

Neuvěřitelná rada šarlatána

Pákistánská žena chtěla za každou cenu porodit syna. Byla zoufalá, a tak se rozhodla požádat o pomoc šarlatánského lékaře. Muž jí poradil šílenou věc – zatlouct hřebík do své vlastní lebky. To ale nebylo to nejhorší, bizarní bylo především to, že jej žena poslechla.

Žena skončila v nemocnici

Jakmile lékaři z nemocnice Lady Reading v Péšávaru viděli, co se sebou žena provedla, byli v šoku. Těhotná žena si za žádných okolností nepřipouštěla jiný scénář, než že porodí syna, nikoli dceru. Proč to pro ni bylo tak důležité, že si dokázala neuvěřitelným způsobem ublížit?

Výhružky manžela

Žena byla již matkou tří dcer a její manžel vyhrožoval, že pokud se tentokrát opět narodí holčička, navždy ji opustí. Muž očekával, že jeho žena požadavek splní. Její kroky tedy vedly k místnímu šarlatánovi, který těhotnou ženu k šokujícímu řešení.

Při zpěvu konkrétních písní si měla do temene hlavy zatlouct hřebík dlouhý pět centimetrů. Pak se jí jistě narodí syn. Žena muže navštívila na doporučení jiných žen, u nichž ultrazvuk nejdříve ukázal, že se narodí holčička, po použití metody s hřebíkem však přišel na svět chlapec.

K poškození mozku nedošlo

Pákistánka se tedy rozhodla jednat, byla připravena na všechno. Lékaři však usoudili, že by něco takového sama nedokázala, někdo jí s tím musel pomoci. Těhotná žena byla okamžitě převezena do nemocnice. Než se dostala do péče lékařů, zkoušela si hřebík z hlavy vyndat sama, ale neuspěla. Naštěstí si s tím lékaři poradili. K poškození mozku nedošlo. Policie v současné době po šarlatánovi pátrá. Doufejme, že jeho rad už nikdy nikdo nevyužije.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk