Nelehký úkol zvládá na jedničku. Chytrý tatínek používá k uspání miminka neviditelnou kouzelnou hůlku

Říká se, že po porodu se ženy mění v hrdinky se superschopnostmi, které jim pomáhají zvládat více povinností najednou. Starají se o své děti, rodinu, osobní potřebu, některé dokážou plnit i své pracovní úkoly. Ale co tatínkové? Někteří z nich se také změní v superhrdiny, kteří v sobě objeví nové schopnosti, jak se vypořádat s nelehkými situacemi. Například jak uspat dítě.

Tatínek uspal dítě bez větší námahy

Nedávno se na internetu objevilo video, které zachytilo tatínka, jak uspává batole, aniž by mu to dalo větší práci. Přimět batole usnout je obvykle velkou výzvou pro každého rodiče. Pro tohoto otce to však bylo doslova magické. Jako by měl kouzelnou hůlku, kterou své dítě přiměl usnout do pár minut.

Magický pohyb rukou

Otec seděl hned vedle svého dítěte. I když bylo ospalé, bylo poznat, že v žádném případě nemá zájem jít hned spát. Místo toho neustále plácalo svého psího miláčka, který ležel poblíž. Po chvíli můžete vidět, jak otec přejede rukou po tváři dítěte. Jednoduchý pohyb stačil k tomu, aby se dítě cítilo ospale. Otec jej znovu zopakoval. Tentokrát se batole snažilo udržet oči otevřené.

Dítě se nedokázalo udržet

Otec potřetí přejel rukou po tváři dítěte, což už stačilo k tomu, aby zavřelo oči. Tatínek měl skoro vyhráno, ale kvůli jeho překvapenému smíchu batole znovu otevřelo oči. Muž akci zopakoval počtvrté. To už dítě konečně spalo. Bylo to, jako by otec použil kouzelnou hůlku připevněnou k jeho ruce. Batole tak usnulo, že stěží udrželo hlavičku.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk