Čistá a zdravá střeva jsou základem pro celkové zdraví našeho těla. Udržujte si je pravidelně tímto receptem a zapomeňte na zácpu

V dnešní době mnoho lidí trpí problémy spojenými s trávicím systém a jeho funkcí. Může se jednat o poškozená střeva, chronickou zácpu nebo také syndrom dráždivého tračníku. Úloha střev je životně důležitá pro zdraví celého našeho těla, protože skrze ně vyplavujeme z těla odpad a toxiny, které naše zdraví ohrožují. Navíc, střeva jsou naším „druhým mozkem“, protože obsahují autonomní nervový systém a jsou spojena i s hormonálním a imunitním systémem. Osvojte si tedy tento domácí recept, jenž přirozeně a jemně čistí střeva a normalizuje jejich funkci.

Recept pro čistá a zdravá střeva

Ingredience:

  • 2 PL přírodní citrónové šťávy
  • ½ ČL nerafinované mořské soli
  • 1 ČL přírodní zázvorové šťávy
  • ½ šálku 100% přírodního jablečného džusu
  • ½ šálku čisté horké vody

Postup:

Vodu přiveďte k varu a přidejte sůl. Po pečlivém promíchání přilijte zázvorovou a citrónovou šťávu a jablečný džus. Promíchejte a ihned pijte.

Užívání:

Pijte tento lék třikrát denně, a to před snídaní, před obědem a večer kolem 18:00. Vydržte několik dní a sami budete výsledky ohromeni. Ovšem tak jako tak nezapomínejte pít hodně čisté vody po celý den.

Před konzumací tohoto nápoje je vždy dobré poradit se nejdříve se svým lékařem.

Jak se vám dnešní recept líbil? Už jste vyzkoušeli jeho blahodárné účinky? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: interesno.fu