Co je dobré vědět před tím, než vyrazíte na nákup spodního prádla

Proč 99,9% z nás nosí dvě podprsenky a čtvery kalhotky pořád dokola? Protože najít vhodné spodní prádlo, které je pohodlné a zároveň sexy, je velmi těžké. My jsme se ale rozhodli, že vám ty nákupy trochu ulehčíme, aby pro vás výběr spodního prádla nebyl takový horor.

Není košíček jako košíček

Každá žena, která kdy vybírala spodní prádlo, moc dobře ví, že podprsenka není jen podprsenka. Ve skutečnosti může vytvořit perfektní dekolt, nebo ho také může naprosto zničit. Svět spodního prádla nyní nabízí více stylů než kdy dříve, což nás může snadno zmást při výběru, jaký typ podprsenky je pro nás ten správný. Plné poprsí může vypadat úžasně v plunge podprsence, kterou poznáte podle nižšího středu a výstřihu do V. Pokud ovšem dáváte přednost větší podpoře vašich prsou, favoritkou by měla být balkonetka. Máte-li menší prsa, zvolte nevyztuženou podprsenku pro lichotivý vzhled.

Zalichoťte vašemu pozadí

Dny, kdy jste vypadala jako v tréninkovém videu z 80. let s tangama až nad kyčle, jsou už dávno pryč. Tanga ale vypadají skvěle na každé ženě, když ví, jaký typ se k jejím hýždím hodí nejlépe. Pokud jsou vaše hýždě zaoblená, tanga jsou dobrým způsobem, jak je ukázat. Jste-li spíše atletické postavy, pak zvažte brazilský tvar, který vám dodá iluzi skvělého pozadí. Pokud nejsou tanga zrovna vaším favoritem, zkuste kalhotky s vysokým pasem nad boky, který bude lichotit vaší postavě a zúží váš pas.

Naplánujte si nákup

Nakupování spodního prádla není jen otázkou materiální, důležité je také to, jak se cítíte. To je důvod, proč plánování návštěvy obchodu může být stejně důležité. Nechoďte nakupovat, pokud máte zrovna menstruaci, která má vliv na vaši sebedůvěru. Vaše břicho bude trochu nafouknuté a vaše prsa mohou být trochu větší než obvykle. Vyhněte se také zatuchlým kabinkám, které jsou špatně osvětlené. A nezapomínejte být k sobě milé.

Zvolte větší velikost

Mačkat své půlky v příliš těsných kalhotkách nevypadá ani dobře, není to ani pohodlné a navíc si můžete zadělat na problémy v oblasti intimní hygieny. Vytvořte si trochu prostoru, větší velikost je vždy lichotivější. Je lepší mít dostatek materiálu než naopak.

Najděte své magické číslo

Pokud jde o nakupování spodního prádla, méně je vždy více. Rozhodně. Vytvořte si svůj šatník spodního prádla, do kterého si budete pravidelně pořizovat spodní prádlo raději než během nákupního šílenství a paniky vykupovat celý obchod. Pokud si vytváříte nový šatník se spodním prádlem, zaměřte se na 4 – 5 podprsenek – černou, která je sexy, ale zároveň praktická, podprsenkové tílko v bílé a tělové barvě (hodí se téměř pod cokoliv) a působivou podprsenku, s kterou uděláte terno. Také se zaměřte na dobře padnoucí kalhotky. Vyberte pár černých, tělových a bílých pro běžné dny. Pro sexy pocit se soustřeďte na brazilský styl a krajková tanga pro dokonalý efekt.

zdroj: www.cosmopolitan.com