Co ve svém životě považují za samozřejmost Býk, Střelec, Panna a Ryby

Ač mu někteří nedůvěřují, astrologický horoskop je v mnoha ohledech až překvapivě přesný. S jistotou odhaluje přednosti i slabosti lidí, kteří jsou zrozeni pod nadvládou jednotlivých znamení, která se od sebe často až povážlivě liší. Některá z nich potřebují k životu světla reflektorů, jiné ocení i ty nejjemnější nuance a nejprostší radosti života. S oceňováním toho, co se nám v životě dostalo, jsme na tom všichni ale velmi podobně. Obvykle si neuvědomíme, co máme, dokud o to nepřijdeme. Kterou součást svého života považují za samozřejmost lidé ve znamení býka, střelce, panny nebo ryb?

Býk

Býci mají pocit, že jejich existence je pro lidstvo darem. Proto si více než zaslouží všechny ty hezké věci i zdvořilé zacházení, kterých se jim v životě dostává. Pokud jste vy sami narozeni ve znamení býka, pak nejspíš považujete za samozřejmé všechno dobré, čeho se vám v životě dostává, i slušné a milé chování ze strany ostatních. Nejspíš máte pocit, že byste si zasloužili mnohem více. Je to důkaz pravdivosti pořekadla, že s jídlem roste chuť.

Panna

Panna, jak známo, trpí pocitem vlastní nadřazenosti. Věří, že je lepší než všichni ostatní lidé, kteří by proto měli její názor brát vážně a považovat ji za neomylnou. Velmi zřídka se naopak stává, že by uznala názory ostatních za právoplatné či jejich úsilí za dostatečné. Samozřejmě je přesvědčená o tom, že její úsudek je vždycky správný, a proto by vůči nim nikdo neměl vznášet sebemenší námitky.

Střelec

Nevinný a naivní Střelec má sklon vidět v každém jen dobro. Proto by byli schopní se ostatním doslova rozdat. Považuje totiž za samozřejmé, že ostatní smýšlejí stejně jako on, a proto i oni budou vůči němu na oplátku laskaví, štědří a sdílní. Pravda je samozřejmě někde jinde. Proto také střelci často končí zranění a zrazení těmi, kterým nejvíce důvěřovali.

Ryby

Ryby jsou rození optimisté. A to proto, že často cítí, že se jim v životě dějí dobré věci a dostává se jim přívětivého zacházení ze strany ostatních lidí. Jsou přesvědčeni o tom, že jinak to být ani nemůže, protože svět je zkrátka šťastným místem, kde je všechno v naprostém pořádku. Vidí svět skrze růžové brýle, což je také důvod, že dříve či později se ve světě i jeho obyvatelích jednoduše zklamou.

Obrázky: Freepik