Šamanské rituály k přivolání štěstí. Budete potřebovat oheň a vodu

Pro některé z nás je štěstí spojeno s dobrým zdravím, rodinou a pro jiné s příležitostmi k seberealizaci. Ať už je to, jak chce, jedna věc je jasná – štěstí je stav vděčnosti za život. Každý má své vlastní cíle a touhy, jejichž naplnění ho přibližuje ke štěstí. Proč si tedy nepomoci a trochu toho štěstí si nepřivolat? Známe některé z šamanských rituálů, které nám kus štěstí přinesou.

Rituál ohně

Šamanské obřady představují krmení bohů, duchů a našich předků, pokud, máte-li možnost někde zapálit oheň, zkuste si některý z podobných rituálů. K obřadu je vhodné použít bonbóny, sušenky, ovoce, máslo nebo mléko. Ano, čtete správně. Tyto produkty musí být spáleny na kovovém odpadu, výsledný kouř bude dosahovat vyšších sil. Samozřejmě je potřeba myslet na protipožární opatření.

Rituál na vodě

Starověký šamanský rituál na vodě bude skvělou alternativou k rituálu ohně. K jeho provedení budete potřebovat jakýkoli vodní útvar – řeku, potok nebo dokonce i moře. Nejlépe, máte-li bazén. Opět si připravte stejnou sadu produktů – sušenky, sladkosti, mléko. Musí být naházeny do vody. Je nutné jasně formulovat a vyjádřit svá přání. Pokud tedy pro vás štěstí představuje zdraví, musíte na něj intenzivně myslet.

K výše uvedeným výrobkům lze přidat jednu žlutou nebo bílou minci. Jde o to, že žlutá je symbolem zlata a bílá je symbolem stříbra. Lidé se obětují vyšším silám. Věřit nebo nevěřit v existenci vyšších sil je volbou každého člověka, ale vědci a lékaři opakovaně hovořili o materializaci myšlenek. Pokud něco opravdu chcete, dostanete to.

Obrázky: Freepik, Zdroj: Themindsjournal.com