Coca-Cola nehasí pouze žízeň, ale pomůže vám i s úklidem špinavé toalety

Jako kdybychom potřebovali další důvod, proč ještě víc milovat Coca-Colu! Jak se ukázalo, osvěžující nápoj se specifickou chutí není dobrý pouze na zahnání žízně, ale osvědčil se i jako čisticí prostředek. Tentokrát určený pro toaletu, což je pravděpodobně to nejnepříjemnější místo pro úklid v domácnosti. Ale budete-li postupovat dle následujících kroků, už nikdy nebudete čištění toalety oddalovat. 

Čištění toalety pomocí Coca-Coly

 Udržování toalety bez poskvrny může být celoživotní výzvou, někdy až téměř nesplnitelnou. Všemožné čisticí a dezinfekční přípravky slibují zázraky, ale nakonec se zklamáním zjistíme, že všechny fungují stejně. Máme pro vás ale jeden tip, který v oddělení čisticích prostředků nenajdete – Coca-Colu. Coca-Cola obsahuje kyselinu uhličitou, citrónovou a fosforečnou a je skvělá na odstraňování tvrdých skvrn a rzi. Stačí k tomu dva následující jednoduché kroky:

  • Nalijte Coca-Colu podél okrajů záchodové mísy a nechte působit přes noc.
  • Ráno vydrhněte a spláchněte.

Je třeba podotknout, že Coca-Cola není vhodná na každodenní čištění, bohatě postačí jen jednou za čas. V opačném případě by se na toaletě mohly vyskytnout zbytky od cukru a tmavé skvrny.

Jak se vám dnešní článek líbil? Už jste o takovém triku slyšeli? Dejte nám vědět své tipy na účinné čištění toalety do komentářů a neváhejte příspěvek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: southernliving.com