Čtyři základní druhy dámských účesů. Volba může vypovědět o vašem charakteru

Jaký typ účesu zpravidla preferujete během dne? Jste spíše praktickou ženou, která volí culík nebo drdol, či si necháváte vlasy volně rozpuštěné? I takové drobné rozdíly o vás na první pohled řeknou více, než jste si možná mohla myslet. Do jaké skupiny patříte vy?

Typ č. 1 – rozpuštěné

Jste romantická a upřímná, zároveň ale velice odhodlaná, společenská a sebevědomá osoba. Ráda se obklopujete lidmi a okruh vašich přátel je dost široký.

Typ č. 2 – drdol

Vždy se snažíte dosáhnout svých cílů a jste velmi hrdá žena. Jste silný, ale zároveň jemný a laskavý člověk. Ovšem moc lidí o vaší citlivosti vůbec neví.

Typ č. 3 – cop

Jste zajímavá a vynalézavá žena. Vždy hledáte něco nového, včetně pocitů a dojmů. Snažíte se lidem pomáhat, aniž by si o to sami řekli. Jste velmi laskavá a vždy otevřená jakékoli komunikaci.

Typ č. 4 – culík

Jste vážný člověk. Dáváte si pozor na detaily a jste velká pozorovatelka. Všímáte si všeho, co se kolem vás děje. Proto ve své práci dosahujete vysokých výsledků. Zároveň jste ale citlivá osoba a staráte se o názor ostatních. Své okolí si vybíráte velmi pečlivě.

Našla jste se v dnešním seznamu? Kam patříte vy? Podělte se s námi v komentářích.