Dítě si spletlo staršího muže se Santou Clausem. Ten se nijak nezalekl a začal hrát stejnou hru

Vánoce jsou pro spoustu lidí, zejména pro děti, kouzelným obdobím. My dospělí si užíváme vánoční pohodu, klid, setkání s rodinou a jídlo, děti zase touží po jediném – co na ně letos asi čeká pod stromečkem. Ve Spojených státech je zvykem, že si malé dítě sedne na klín Santa Clausovi a vysloví svá přání. Například tato holčička byla naprosto nadšená, když Santa Clause potkala osobně. Ovšem došlo k malému, ale roztomilému, omylu.

Santa Claus si zašel na oběd

Sváteční doba je nádherným obdobím. Jistě, je sice zima, mráz, ale také jsou všude kolem světýlka, ozdobené stromy, voní cukroví a zpívají se koledy. Při všem tom nadšením ze svátků se však některé děti mohou nechat natolik unést, až může dojít k roztomilým omylům. Například jsme našli tyto kouzelné záběry, jak je malá holčička u vytržení, když v restauraci jen tak potká Santa Clause.

Bílé vousy a červený svetr holčičku snadno zmátly

Video ukazuje, jak rodina dívky sedí v restauraci na obědě a dovnitř vstoupí starší muž s hustými bílými vousy a svátečním červeným svetrem. Jakmile dítě muže spatřilo, následuje ho očima po celé místnosti. Okamžitě na něj začne volat Santa Clausi plná radosti. Maminka padá smíchy. Naštěstí se zdá, že staršímu muži tato vtipná situace nijak nevadí, dokonce začne hrát stejnou hru. Předstírá, že je Santa Claus a začne vysvětlovat, že i on musí jíst a pít. Rozdávat dárky s prázdným žaludkem je obtížné.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Happiest.net