Dítě vytáhlo z plyšové hračky tajemný vzkaz. Matka po jeho přečtení nebyla schopna slova

Vzkaz v láhvi, to je dobře známá věc, ale v plyšové hračce? Ačkoli to zní všelijak neuvěřitelně, tato maminka byla se svým dítětem v obchodě, když ho v regálu zaujala jedna z hraček. Obsahovala popsanou stránku ze sešitu. Když maminka text přečetla, nevěřila svým očím. Rozhodla se sdílet svůj příběh na sociálních sítích.

Kdo měl k něčemu takovému důvod?

Co bylo napsáno na papírku? Proč někoho napadlo dát takovou věc do hračky? Uživatelé internetu jsou vyděšení. Určitě by nikdo nechtěl, aby něco takového vidělo jejich dítě. Na internetu najdeme spoustu mrazivých příběhů. Tento je jeden z nich.

Tajemný vzkaz v plyšové hračce

Chlapec si v obchodě hrál s hračkou. Po chvíli vytáhl kus papírku se šokujícím obsahem. „Jeli jsme do Kmartu v Penrith v Austrálii a našli jsme lístek v plyšové hračce,“ napsala chlapcova matka, když fotku zveřejnila na sociálních sítích. Na kartě bylo napsáno: „Za 10 dní zemřeš.“ Žena oněměla šokem. „Je naprosto nechutné, že lidé něco takového dokážou udělat, zvláště s dětskými hračkami. Můj syn naštěstí ještě neumí číst,“ pokračuje v příspěvku.

Vyjádřila se i obsluha prodejny

Chlapcova maminka se obává, že to není jediná hračka, kde lze takový vzkaz najít. Její syn ještě neuměl číst, ale pokud by gramotné dítě narazilo na něco podobného, mohla by to pro něj být traumatická událost. Pod příspěvkem se strhla lavina komentářů. Uživatelé internetu jsou v šoku. Jeden z komentářů patřil i obsluze prodejny. „Zákaznický servis je pro nás velmi důležitý. Je nám líto, že jste měli tuto zkušenost s obchodem Penrith.”

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk