Dívenka dostala ten nejkrásnější dárek k narozeninám. V den oslavy se dozvěděla radostnou zprávu

Nikdo z nás si nepamatuje moment, kdy přišel na svět, a poprvé spatřil tvář svých rodičů. Tato dívka ale může říct opak. V den svých narozenin se totiž dozvěděla, že lidé, kteří se o ni několik let starali, se oficiálně stanou jejími rodiči a mohou ji konečně adoptovat. Sladký okamžik byl zachycen na video a stal se nejoblíbenější vzpomínkou celé rodiny.

Papírování bylo u konce

Po zjištění, že oficiální papírování bylo úspěšně u konce, se Paige Zezulka a její partner rozhodli podělit o novinky se svou dcerou v den její oslavy narozenin. „Byl to den, kdy jsme své dceři řekli, že si ji a jejího bratra a sestru budeme moci adoptovat. Modlila se za adopci každý den a my jsme na její narozeniny zjistili, že se to skutečně stane,“ vypráví Paige.

Rozbalování toho nejlepšího dárku

Dívka byla zachycena na video, jak si rozbaluje svůj dárek k narozeninám. To ještě netušila, jaké krásné překvapení si na ní její rodiče připravili. Potom vytáhne rámeček a přečte si vzkaz, že bude adoptována. Nevěřícně se ptá, zdali je pravda to, co vidí. Ihned se rozpláče. Po více než 3 letech, kdy děti žily v pěstounské péči v nejistotě, zdali budou mít nový milující domov, se konečně ukázalo, že se jejich přání stane skutečností. „Adopce je úžasná a chceme, aby i ostatní věděli, že přijetí starších dětí a sourozeneckých skupin může být tím nejkrásnějším dobrodružstvím, jaké můžete zažít,“ píše Paige. Nyní má video více jak 5 miliónů zhlédnutí a tisícovky komentářů s blahopřáním pro šťastnou rodinu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Nypost.com