Dívka odzbrojila publikum svým vystoupením na ledě. Místo ladných, elegantních pohybů moderní hip-hop kreace

Krasobruslení milují nejen dospělí, ale i děti, a to i v tom nejmladším věku. Důkaz je hlavní hrdinka níže uvedeného videa, která moc dobře ví, jak tímto sportem zaujmout. Její krasobruslařské vystoupení se během pár vteřin proměn v umělecké číslo a se správným výběrem hudby pro publikum předvede senzační podívanou.

Stačí jí pár vteřin, aby zaujala publikum

Tato 9letá dívka působí, že se na ledě snad narodila. Spousta lidí si může užívat bruslení na ledě. Někdo jen rekreačně, někdo profesionálně, jiní se na zimních bruslích sotva udrží, ale i tak je to neodradí, protože je tento sport baví. Star Andrews je však skutečnou senzací. Její nohy po ledě doslova plují a po pár sekundách zapůsobí na publikum svými hip-hopovými pohyby.

Vsadila na hip-hop a udělala dobře

Hlavní postavou videoklipu níže je Star Andrews, které je teprve 9 let, přesto klouže po ledě s velkou zručností. Její výběr oblečení je minimálně tak skvělý jako písnička, na kterou se chystá tančit na ledě. Holčička si vybrala hiphopovou píseň Whip My Hair od Willow Smith a její choreografie měla u publika obrovský úspěch.

Její vzhled byl dokonalý

Dokonce i dívčin účes dokonale zapadá do tohoto uvolněného hip-hopového stylu a přináší publiku skutečně neuvěřitelnou podívanou. Krasobruslení většinou představuje ladné, elegantní pohyby, ovšem v podání Star je produkce je trochu jiná, ale rozhodně originální.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: LadBible