Dívka šokovala svatebčany svým tanečním výkonem. Parket ovládla nadšením, nevinností i roztomilostí

Pro malé holčičky je svatba důležitou událostí. Často se nechají unést sílou okamžiku a nevěsta pro ně představuje princeznu z pohádky, kterou by se chtěly stát. Pokud zároveň hrají důležitou roli, že hází květiny nebo nesou snubní prsteny, míra vzrušení je obrovská. Tato dívenka však kralovala nejen v házení okvětních lístků, ale také tanečnímu parketu.

Holčička přitahovala pozornost všech hostů

Tato holčička přitahovala pozornost všech hostů. Nejen proto, že byla krásně oblečená a procházela uličkou s okvětními lístky, ale také svým výkonem na tanečním parketu. I nevěstu odstrčila do pozadí.

Neodolala oblíbené písni

Dívka nedokázala odolat své oblíbené písni. Když slyšela z reproduktorů skladbu “Baby” od Justina Biebera, neztrácela čas a okamžitě běžela na taneční parket. Hned od začátku je vidět, že je to rozená tanečnice. Zručnost, pohyby, rytmus, to je něco, s čím se musíte narodit. Svatebčané s obdivem a úžasem hledí na její tanec.

Malá tanečnice všechny šokovala

Ovšem pak nastal zvrat. Když DJ změnil skladbu na “Gangnam Style”, okamžitě zareagovala a všechny rozesmála. Tančí s takovou energií, až jí spadne stuha ze šatů. Ale mohla by ji taková maličkost zastavit? Samozřejmě že ne. Naštěstí pro nás její energické vystoupení zaznamenal jeden z hostů na video.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk