Dlouhodobé levné ubytování v Praze? Sehnat se dá!

Ceny bytů jsou aktuálně dost vysoko, a to ať už máte zájem o koupi, nebo o pronájem. Všichni netrpělivě čekají, jestli se trochu sníží pod vlivem koronavirové pandemie, s níž je spojena ekonomická krize. Jenže co dělat, pokud nemáte čas čekat a potřebujete bydlet hned?

Levné ubytování Praha není utopie. Sehnat se dá. Sice nebudete bydlet blízko Václaváku, ale byt kousek dál od centra je vlastně výhodou. Aspoň to budete mít blíže do přírody a odpočinete si od ruchu velkoměsta.

Řešení pro studenty, turisty i Pražáky

Rozumné bydlení s dobrým poměrem cena výkon nabízí například Rezidence Topolová. Tento velký komplex slouží jako ubytovna s cenou od 190 Kč/noc, penzion s cenou od 440 Kč/noc, ale zároveň nabízí také garsoniéry a 1+1 za 13 000 Kč měsíčně včetně všech poplatků.

Zkrátka nepřijdou ani zájemci o byty na prodej Praha. Aktuálně už jsou volné pouze byty na 8. patře o dispozicích 1+kk až 2+kk. Menší byt je navíc atypicky designově řešený, výbavu navrhovala architektka Ivana Dombková a povedla se na jedničku s hvězdičkou. O byty je poměrně velký zájem, páté, šesté a sedmé patro se rozprodalo velmi rychle. Aby také ne, dům je celý rekonstruovaný, společné prostory vypadají reprezentativně, v roce 2013 získal dokonce titul fasáda roku 2013, a lokalita také není vůbec k zahození.

Bydlete v zelené části Prahy 10

Bydlení na ulici Topolová je lákavé i z hlediska dobré dopravní dostupnosti do centra. Na stanici Muzeum se dostanete za 20 minut, na hlavní nádraží za 25 minut, což jsou na Prahu dobré časové hodnoty. Nejbližší zastávkou je autobusová zastávka Centrum Zahradní Město, je to odsud 5 minut na metro Skalka. V blízkosti rezidence je celá řada obchodů, restaurací, pošta, lékárna, banka, kosmetika, fitness, masáže. Poměrně nedaleko se nachází Přírodní park Hostivař-Záběhlice, i při ohledu z oken vidíte dostatek zeleně.