Slevy, akce, výprodeje. Chytré nákupy na internetu se v době karantény hodí

Koronavirová pandemie zasahuje do života každého z nás. Omezení pohybu na minimum, uzavření obchodů a poskytování pouze nejnutnějších služeb ovlivnilo výdaje veliké spousty domácnosti. Rozdíly se najdou především ve výběru zboží a způsobu nakupování. Co si budeme povídat, eshopy nyní mohou oslavovat jedny z nejvyšších zisků za dobu své působnosti. Masivní nárůst zaznamenaly hlavně eshopy s potravinami a léky – dle statistik se nákupy potravin na internetu zvýšily o 215%, u léků až o 286%. Veliké oblibě se těší také internetové obchody s oblečením s příjmy o 129% vyššími. Je to pochopitelné, dříve jsme využívali služeb eshopů kvůli úspoře času a peněz, teď čas máme, ale nemáme možnosti návštěv kamenných obchodů.

Akce oblíbených eshopů na jednom místě

V takových případech bychom si konečně mohli najít prostor na hledání všemožných slev, akcí a výprodejů, abychom ušetřili co nejvíce peněz během krizové situace. V pátrání po nízkých cenách nám mohou pomoci webové stránky, jako je Kuponovnik, kde najdete všechny slevové kupóny a akce na jednom místě. Přesto, že nyní máme spoustu času, nemusíme jej přece strávit rozklikáváním jednotlivých oblíbených eshopů a čekat v naději, že na nás vyskočí sympatická procenta slevových kódů, nulová doprava či akce 2+1 zdarma.

Jak fungují stránky se slevovými kódy?

Jste-li ve světě internetového nakupování nováčky, je dobré představit si, co vůbec takový slevový kupón znamená. Jedná se o slevový kód, jakousi kombinaci písmen a číslic, jež nám umožní levnější nakupování. Po zadání slevového kupónu můžete získat jakoukoliv výhodu – doprava zdarma, akce na vybrané zboží nebo slevu na celkový nákup. Na Kuponovnik.cz naleznete celou škálu internetových obchodů s jejich aktuálními slevovými kódy. Bez nutnosti registrace zvolíte příslušný eshop, například Aboutyou, a rozkryjete výši slevového kupónu. Zkopírujete jedním kliknutím a přejdete na daný obchod. Před dokončením nákupu vložíte v pokladně zkopírovaný slevový kupón a už se jen můžete kochat finální částkou.

Chytré nakupování na internetu spočívá v aktivním vyhledávání, ale kdo říká, že si to pátrání nemůžeme alespoň trochu usnadnit.