Dojemný příběh hrdiny druhé světové války, který odvedl k oltáři svou milovanou vnučku. Pár dní poté ale rodinu zasáhla smutná zpráva

Všechny malé holky sní o svém svatebním dni. Většinou se zajímají o design svých vysvěných šatů, představují si svého nastávajícího manžela a mnohdy vymýšlejí i barvy a výzdobu svatební uličky.

Samozřejmě, že hlavní část  onoho “velkého dne” je proces, kdy je nevěsta vedena k oltáři. Obvykle má tu čest vést nevěstu její otec, eventuálně nějaký jiný starší muž z její strany rodiny. V tom případě se jednalo o jejího dědečka – 94 letého veterána z druhé světové války.

94letý Bronislaw ‘Grom’ Karwowski, který byl během druhé světové války zajat a několik let držen nacisty, měl tu čest, aby odvedl svou milovanou vnučku uličkou k oltáři.

Držitel rytířského kříže Řádu znovuzrození Polska, stejně jako několik dalších ocenění byl v danou chvíli tím nejpyšnějším člověkem na světě.

To však bylo naposled, co oblékl svou uniformu, poté už přijal svůj poslední životní úkol.

Bronislaw svou vnučku odvedl navzdory tomu, že byl v důsledku svého stáří extrémně slabý. Ve videu můžete vidět, jak se o opírá o svou hůlku, přidržuje se své vnučky a snaží se sebrat veškerou sílu pro dokončení svého “úkolu” a navíc si ještě potřást rukou se ženichem.

Bronislawa bohužel svatba natolik vysílila, že pár dní po obřadu nadobro opustil tento svět. Skoro jako kdyby čekal na to, až dokončí co musí a teprve až poté může v klidu odejít.

Emocionální video můžete shlédnout ve videu níže:

Jak se vám líbil tento příběh? Sdílejte tento dojemný příběh se svou rodinou a přáteli!

Zdroj: en.newsner.com