Malý chlapec se ztratil v lese na celé dva dny. Po jeho nalezení nikdo nemohl uvěřit, kdo nad ním celou dobu držel ochrannou stráž!

Tříletý Casey si hrál na zahradě své babičky v Ernulu v Severní Karolíně s dalšími dvěma dětmi, když se zatoulal tak daleko, až se všem přítomným ztratil z dohledu, a to na dobu celých dvou dnů. Jako zázrakem byl nalezen živý a zdravý po masivním prohledávání celého okolí.

Jeho teta Breanna sdílela utěšující komentář na sociálních sítích pod fotografií usmívajícího se Caseyho. „Tvrdil, že se celé dva dny potuloval společně s medvědem, jež se na tuto dobu stal jeho nejlepším přítelem a udržoval jej v bezpečí. Zázraky se dějí,“ napsala Breanna. Šerif místní oblasti sdělil na tiskové konferenci, že chlapec byl nalezen mokrý, prochladlý a zamotaný ve vinné révě, ale naštěstí zdravý a nijak vážně zraněný. Celá jeho rodina byla tak šťastná, že se opět našel a stejně tak i Casey. Když viděl svou malou sestřičku, na tváři se mu objevil široký úsměv.

Ve skutečnosti se přesně neví, jak se mu podařilo po celou dobu přežít, ale jediné, co Casey dokázal říct bylo, že si v lese našel nového přítele – medvěda, který jej dva dny chránil. Rodina také zřídila schránku, kam se dary okolí jen hrnou.

Co říkáte na dnešní článek? Věříte malému chlapci, jakého si našel v lese přítele? Sdílejte tento unikátní příběh mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com