Manželé se rozvedli po 19 letech. Hned poté muž poslal bývalé ženě dojemný vzkaz

Přestože lidé mohou sebevíc bojovat za své vztahy, někdy je zkrátka rozchod nebo rozvod nevyhnutelný. Těžké situaci čelí nejen manželé, ale i jejich blízcí, jako jsou například děti. Jedna dívka se rozhodla sdílet svůj příběh na sociální síti. Po 19 letech od svatby svých rodičů se dozvěděla smutnou zprávu – rozhodli se rozvést. Ovšem v tomto případě nebyl rozvod vůbec tak drsný, jak rozvody zpravidla bývají.

Dívka sdílela příběh svých rodičů

Sedmnáctiletá Marie sdílela na sociálních sítích dvě obyčejné fotografie, které zachycují její rodiče. Chtěla ukázat, co se mezi nimi dělo ještě před rozvodem. Nečekejte však žádné drama, snímky ukazují dva lidi, kteří na sebe láskyplně hledí. „Věřím, že na těchto fotkách je vidět pravá láska,“ napsala dívka. Ovšem dodala: „Moji úžasní rodiče se po mnoha letech manželství právě dnes rozvedli.“

Bývalí manželé k sobě chovají úctu

Ale to není konec. Po rozvodu se stalo něco nečekaného. „Můj milovaný táta poslal mámě květiny, ty, které miluje nejvíce,“ pokračuje dívka v příběhu. Součástí kytice byl vzkaz se srdceryvným vyznáním, kde stálo „Navždy tvůj“.

Muž pokračoval ve svém starém zvyku i po rozvodu

„Během manželství mých rodičů občas měla moje máma špatné dny a můj táta jí posílal květiny, aby ji rozveselil. Vím, že v tom bude pokračovat i po rozvodu,“ uvedla dcera. Je to krásný příběh, který ukazuje, že i přes různé změny a překážky v životě zůstanou vztahy s lidmi, které máme stále rádi, pro nás tím nejdůležitějším. Ne každý cit musí zmizet. Tito bývalí manželé jsou toho nejlepším příkladem.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk