Dopřejte svým domácím mazlíčkům nejlepší možnou péči. Kam se objednat?

Naše malá země je po celém světě známá jako ráj všech pejskařů. Podle dostupných statistik má každý pátý člověk minimálně jednoho čtyřnohého mazlíčka. Ve výsledku to znamená více než dva miliony chlupatých rodinných příslušníků. Všichni z vás zajisté chtějí svým parťákům dopřát nejlepší zdravotní péči. Jak na to?

Klinika na každém rohu

Možná si říkáte, že v dnešní době najdete na každém rohu veterinární kliniku. To je sice pravda, ale ne každá z nich poskytuje opravdu kvalitní a komplexní služby. Přesně proto si musíte dávat pořádný pozor na to, komu svěříte svého mazlíčka do péče.

Spoustu chvály si za léta praxe zasloužila třeba veterinární klinika pod názvem Animal Clinic, jejíž součástí je i velmi důkladně vybavená veterinární stomatologie, na kterou nejde při péči o mazlíčky zapomínat. Kliniku najdete na Praze 6, konkrétně v ulici Čistovická 413/44. Proč právě tito odborníci a v čem se liší od své konkurence?

Služby od A až po Z

Nejdříve se podíváme na poměrně obsáhlý list zákroků, které tento tým veterinářů realizuje. Dočkáte se kompletní ortopedie, neurologie, onkologie, chirurgie měkkých tkání, fyzioterapie, stomatologie, počítačové tomografie, kardiologie, endoskopie, interní medicíny a několika dalších úkonů. Ať už tedy vašeho mazlíčka trápí cokoliv – jste na správné adrese.

Ve výsledku si budete moci vybrat z jedenácti zkušených lékařů a dvanácti odborných techniků. Ordinační hodiny probíhají od pondělí do pátku (8–11 a 14:30–20:00 hodin) a v sobotu (14:00–18:00). Na své si tedy přijdou lidé s dopoledními i odpoledními směnami.

Pohled na vlastní oči vydá za tisíce a tisíce slov. Přesně proto se podívejte na webové stránky pod odkazem v první půlce článku, otevřete si sekci „Případy“ a přečtěte si, co vše daní lékaři dokážou. V mnoha případech se jedná o opravdu složité situace, s nimiž by si jiné ordinace nevěděly rady.