Děti předvedly fantastické taneční kreace na hity od Elvise Presleyho. Dokonale sladěnými pohyby rozjásaly celý sál

Nejen Michael Jackson byl mistrem osobitých tanečních kreací, i Elvis Presley byl známý svými fantastickými tanečními pohyby a jeho fanoušci milovali, kdykoli natřásal tělem do rytmu. Přesně to se snažily napodobit tyto tři malé děti, dvě dívky a jeden chlapec, když na pódiu vyšvihly neskutečnou show na skladbu Hound Dog.

Dokonale sladěné pohyby

Tři děti ve věku 4-6 let, dvě dívky a jeden chlapec, se objeví na velkém pódiu, když moderátor představí Elvisův hit Hound Dog. Dívky mají na sobě červené sukně s pejsky a chlapec košili a černé kalhoty. Při tanci se točí a usmívají. Jsou rozkošné a jejich koordinované pohyby jsou dokonale načasované. Text zvýrazňují pohyby. Když Elvis zpívá Crying all time, dají si ruce na oči a předstírají, že pláčou.

Talentovaní a roztomilí

Pak se dívky rozběhnou zpět a chlapec se posune nahoru a udělá stojku, zatímco dívky vzadu ukazují na své nohy a ruce do rytmu. Chlapec drží dlouho, úžasně předvádí své gymnastické schopnosti. Tuto část sestavy opakují během celého vystoupení, ale gymnastické pohyby jsou pokaždé jiné, když běží nahoru a zpět. Jsou velmi talentovaní a tak roztomilí.

V jednom bodě písně leží na podlaze a sahají nohama k hlavě. Diváci jsou nadšení. Talent, který tyto děti projevují, je výjimečný. Nakonec udělají otočku koordinovanou s hity písně. Dívky pózují s chlapcem se zkříženýma rukama uprostřed. Dívky po obou stranách na něj položily jednu ruku a druhou zvedly do vzduchu. Finální póza naznačila, že je konec a publikum mohlo jásat.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com