Důkazy, že je duše zemřelého člověka pořád s vámi

Ztráta milovaného člověka je velkým zármutkem. Může se však stát, že ten, jehož čas již nastal, zůstane ve světě živých, protože nedokáže opustit své milované. Jak zjistit, že duše zemřelého je stále s vámi?

Vnitřní dialog se zesnulým

Máte pocit, že odpovědi cítíte nebo “slyšíte” a vaše zkušenost je skutečná. Silné emoce mohou zůstat v kontaktu a může se tak stát na obou stranách. Proto je velmi důležité říct nebo napsat vše, co zůstalo nevyřčeno. Obě strany se budou moci snáze opustit.

Jste ohromeni zážitky

Jsou podobné těm, které byly se zesnulou osobou, někdy dokonce na dotek. Všechno může být velice skutečné, a pokud neotevřete oči, může se zdát, že všechno opravdu existuje.

Věci patřící zemřelému

Parfém, oblíbené písně nebo filmy, tyto věci vám začnou padat do oka nebo se náhle objeví ve vašem zorném poli. Často na místě, kde to vůbec nečekáte.

Zemřelá osoba ve snu

Vídáte ve snu zemřelého člověka, zatímco se snaží něco říct. Někdy se jedná o včasná varování, někdy jsou slova odloučení zcela nepochopitelná, ale tak či onak se zdá, že i na dálku o vás pečuje. V tomto případě je dvojnásobně důležité nechat duši jít. Poděkujte jí a slibte, že se o sebe budete starat sami.

Domácí mazlíčci se chovají zvláštně

Kočky a psi se najednou začnou chovat podivně, jako kdyby doma někdo byl. Dívají se do prázdnoty a mňoukají nebo štěkají. Pokud zesnulého zvířata znala, mají příležitost vidět detaily a poznat svého pána.

Odraz zemřelého v zrcadle

Může se vám zdát, že vidíte zesnulou osobu na každém rohu ve skleněných nebo zrcadlových předmětech. Zrcadla jsou známá jako portály do jiných světů, takže je obvyklé je pověsit do domácnosti, kde žil zemřelý. Nejdůležitější je se nebát a mít čas říct člověku podstatné věci.

Obrázky: Freepik, Zdroj: Positivethingsonly.com